Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Maresz

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (21.07.2019 08:54:35)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 22.07.2019 11:18:27 22.07.2019 11:18:50 5 0 45
      2. 2 Antonin 21.07.2019 12:33:27 21.07.2019 12:33:50 5 0 45
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 21.07.2019 12:43:01 21.07.2019 12:43:27 5 0 45
      4. 5 Dom Akademicki 23.08.2019 06:47:53 23.08.2019 06:48:13 5 0 45
      5. 8 Reduta WAWELSKA 21.07.2019 13:41:49 21.07.2019 13:42:16 5 0 45
      6. 24 Siedziba Gestapo 21.07.2019 14:32:15 21.07.2019 14:33:24 5 0 45
      7. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 21.07.2019 13:24:20 21.07.2019 13:24:47 5 0 45
      8. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 21.07.2019 15:11:32 21.07.2019 15:12:29 5 0 45
      9. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 21.07.2019 20:30:17 21.07.2019 20:30:46 5 0 45
      10. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 21.07.2019 10:24:20 21.07.2019 10:24:44 5 0 45
      11. 82 Zamach na Kutscherę 21.07.2019 14:53:09 21.07.2019 14:53:31 5 0 45
      12. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 22.07.2019 11:44:21 22.07.2019 11:44:59 5 0 45
      13. 110 Więzienie Pawiak 21.07.2019 11:23:40 21.07.2019 11:24:01 5 0 45
      14. 128 Leski Kazimierz 21.07.2019 17:31:24 21.07.2019 17:32:15 5 0 45
      15. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 21.07.2019 21:22:53 21.07.2019 21:23:28 5 0 45

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      2. Instytut Radowy
      3. Reduta KALISKA
      4. Zieleniak
      5. Daab Witold Karol
      6. Perlikowski Wiesław
      7. Salamucha Jan
      8. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      9. Reduta BANK POLSKI
      10. Walki na Ryglu
      11. Barykada Żyrardów
      12. Batalion AK "Miotła"
      13. Pułk AK "Baszta"
      14. Zgrupowanie AK "Gurt"
      15. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      16. GLORIA VICTIS
      17. Grobowiec dowódców AK
      18. Kwatera na Łączce
      19. Radomska Maria Joanna
      20. Walki o Uniwersytet Warszawski
      21. Műller Aleksander
      22. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      23. Zaorski Andrzej
      24. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      25. Lewandowski Zbigniew
      26. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      27. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      28. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      29. Walki na Towarowej
      30. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      31. Zdobycie Gęsiówki
      32. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      33. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      34. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      35. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      36. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      37. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      38. Filmowcy Armii Krajowej
      39. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      40. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      41. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      42. Grupa Artyleryjska "Granat”
      43. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      44. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      45. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      46. Reduta BRÓDNOWSKA
      47. Szpitale placówki "Kordian"
      48. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      49. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      50. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      51. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      52. Baza Lotnicza "Łużyce”
      53. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      54. Kompania AK por. "Gryfa”
      55. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      56. Żołnierze Wyklęci
      57. MALI POWSTAŃCY
      58. Akcja oddziału AK "Osjan”
      59. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      60. Reduta ALKAZAR
      61. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      62. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      63. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      64. Fieldorf Emil gen.
      65. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      66. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      67. Żurowski Antoni płk
      68. Dziesięciu Powieszonych
      69. Obóz NKWD w Rembertowie
      70. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      71. Cichociemni
      72. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      73. Zdobycie Komendy Policji
      74. Wybuch transportera ładunków
      75. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      76. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      77. Szare Szeregi
      78. Rodowicz Jan "Anoda”
      79. Herman Władysław
      80. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      81. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      82. Śmigielski Manswet
      83. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      84. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      85. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      86. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      87. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      88. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      89. Batalion AK "Żubr"
      90. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      91. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      92. Sowiecki Trybunał Wojenny
      93. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      94. Kwatera główna NKWD
      95. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      96. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      97. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      98. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      99. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      100. Dom Janka Bytnara
      101. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      102. Baczyński Krzysztof Kamil
      103. Dom profesorów
      104. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      105. Akcja "Góral"
      106. Obrona Pałacyku Michla
      107. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      108. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      109. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Pilecki Witold rtm.
      111. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      112. Veli bej Jedigar
      113. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      114. Fedorońko - Rodzina
      115. Baszmakow Wiktor
      116. Szirtładze Irena
      117. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      118. Jankowski Stanisław
      119. Kopiec Powstania Warszawskiego
      120. Pomnik Powstania Warszawskiego
      121. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      122. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      123. Reduta KRÓLEWSKA 16
      124. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      125. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      126. Szare Szeregi
      127. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      128. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      129. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      130. Wróbel Stanisław
      131. Obwód GARWOLIN
      132. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      133. Obwód SIEDLCE
      134. Obwód SOCHACZEW
      135. Obwód GRÓJEC
      136. Obwód WĘGRÓW
      137. Obwód PUŁTUSK
      138. Ośrodek GABKA - OSA
      139. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik