PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: felek_

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (24.10.2019 16:01:50)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 24.10.2019 17:02:05 24.10.2019 17:08:12 5 0 15
      2. 23 Kwatera na Łączce 28.11.2019 19:58:08 28.11.2019 20:01:11 5 0 15
      3. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 24.10.2019 17:17:59 24.10.2019 17:23:52 5 0 15
      4. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 24.10.2019 17:32:12 24.10.2019 17:39:56 5 0 15
      5. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 28.11.2019 19:50:18 28.11.2019 19:57:28 5 0 15
      6. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 24.10.2019 17:24:30 24.10.2019 17:31:24 5 0 15
      7. 119 Obrona Pałacyku Michla 24.10.2019 17:08:59 24.10.2019 17:17:20 4 0 12
      8. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 24.10.2019 17:43:51 24.10.2019 17:56:31 5 0 15
      9. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 28.11.2019 19:30:58 28.11.2019 19:37:15 5 0 15
      10. 149 Obwód SOCHACZEW 28.11.2019 19:42:50 28.11.2019 19:48:50 5 0 15
      11. 150 Obwód GRÓJEC 28.11.2019 19:37:57 28.11.2019 19:42:30 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Siedziba Gestapo
      23. Radomska Maria Joanna
      24. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      25. Walki o Uniwersytet Warszawski
      26. Műller Aleksander
      27. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      28. Zaorski Andrzej
      29. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      30. Lewandowski Zbigniew
      31. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      32. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      33. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      34. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      35. Walki na Towarowej
      36. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      37. Zdobycie Gęsiówki
      38. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      39. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      40. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      41. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      42. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      43. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      44. Filmowcy Armii Krajowej
      45. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      46. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      47. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      48. Grupa Artyleryjska "Granat”
      49. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Szpitale placówki "Kordian"
      53. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      54. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      55. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      56. Baza Lotnicza "Łużyce”
      57. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      58. Kompania AK por. "Gryfa”
      59. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      60. Żołnierze Wyklęci
      61. MALI POWSTAŃCY
      62. Akcja oddziału AK "Osjan”
      63. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      64. Reduta ALKAZAR
      65. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      66. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      67. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      68. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      69. Fieldorf Emil gen.
      70. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      71. Żurowski Antoni płk
      72. Dziesięciu Powieszonych
      73. Obóz NKWD w Rembertowie
      74. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      75. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      76. Cichociemni
      77. Zamach na Kutscherę
      78. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      79. Zdobycie Komendy Policji
      80. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      81. Wybuch transportera ładunków
      82. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      83. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      84. Szare Szeregi
      85. Rodowicz Jan "Anoda”
      86. Herman Władysław
      87. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      88. Śmigielski Manswet
      89. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      90. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      91. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      92. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      93. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      94. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      95. Batalion AK "Żubr"
      96. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      97. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      98. Sowiecki Trybunał Wojenny
      99. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      100. Kwatera główna NKWD
      101. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      102. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Więzienie Pawiak
      105. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      106. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Dom Janka Bytnara
      108. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      109. Baczyński Krzysztof Kamil
      110. Dom profesorów
      111. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      112. Akcja "Góral"
      113. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      114. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      116. Pilecki Witold rtm.
      117. Veli bej Jedigar
      118. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      119. Fedorońko - Rodzina
      120. Leski Kazimierz
      121. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      122. Baszmakow Wiktor
      123. Szirtładze Irena
      124. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      125. Jankowski Stanisław
      126. Kopiec Powstania Warszawskiego
      127. Pomnik Powstania Warszawskiego
      128. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      130. Reduta KRÓLEWSKA 16
      131. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      132. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      133. Szare Szeregi
      134. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      135. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      136. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      137. Wróbel Stanisław
      138. Obwód GARWOLIN
      139. Obwód SIEDLCE
      140. Obwód WĘGRÓW
      141. Obwód PUŁTUSK
      142. Ośrodek GABKA - OSA
      143. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik