Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: PaPi

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (06.11.2019 08:24:52)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:40:41)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:44:47)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:45:14)

      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 2 Antonin 21.11.2019 12:44:46 21.11.2019 12:45:28 5 0 45
      2. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 21.11.2019 12:43:29 21.11.2019 12:44:02 5 0 45
      3. 5 Dom Akademicki 21.11.2019 12:39:32 21.11.2019 12:40:30 5 0 45
      4. 6 Instytut Radowy 21.11.2019 12:23:39 21.11.2019 12:25:38 5 0 45
      5. 7 Reduta KALISKA 21.11.2019 12:20:12 21.11.2019 12:21:25 5 0 45
      6. 8 Reduta WAWELSKA 21.11.2019 12:31:27 21.11.2019 12:34:16 5 0 45
      7. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 06.11.2019 09:28:50 06.11.2019 09:34:40 4 0 12
      8. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 21.11.2019 12:42:06 21.11.2019 12:42:41 5 0 45
      9. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 20.11.2019 22:14:37 20.11.2019 22:16:22 5 0 60

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      3. Zieleniak
      4. Daab Witold Karol
      5. Perlikowski Wiesław
      6. Salamucha Jan
      7. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      8. Reduta BANK POLSKI
      9. Walki na Ryglu
      10. Barykada Żyrardów
      11. Batalion AK "Miotła"
      12. Pułk AK "Baszta"
      13. Zgrupowanie AK "Gurt"
      14. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      15. GLORIA VICTIS
      16. Grobowiec dowódców AK
      17. Kwatera na Łączce
      18. Siedziba Gestapo
      19. Radomska Maria Joanna
      20. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      21. Walki o Uniwersytet Warszawski
      22. Műller Aleksander
      23. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      24. Zaorski Andrzej
      25. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      26. Lewandowski Zbigniew
      27. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      28. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      29. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      30. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      31. Walki na Towarowej
      32. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      33. Zdobycie Gęsiówki
      34. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      35. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      36. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      37. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      38. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      39. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      40. Filmowcy Armii Krajowej
      41. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      42. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      43. Grupa Artyleryjska "Granat”
      44. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      45. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      46. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      47. Reduta BRÓDNOWSKA
      48. Szpitale placówki "Kordian"
      49. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      50. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      51. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      52. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      53. Baza Lotnicza "Łużyce”
      54. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      55. Kompania AK por. "Gryfa”
      56. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      57. Żołnierze Wyklęci
      58. MALI POWSTAŃCY
      59. Akcja oddziału AK "Osjan”
      60. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      61. Reduta ALKAZAR
      62. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      63. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      64. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      65. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      66. Fieldorf Emil gen.
      67. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      68. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      69. Żurowski Antoni płk
      70. Dziesięciu Powieszonych
      71. Obóz NKWD w Rembertowie
      72. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      73. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      74. Cichociemni
      75. Zamach na Kutscherę
      76. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      77. Zdobycie Komendy Policji
      78. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      79. Wybuch transportera ładunków
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      82. Szare Szeregi
      83. Rodowicz Jan "Anoda”
      84. Herman Władysław
      85. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      86. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      87. Śmigielski Manswet
      88. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      89. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      90. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      91. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      92. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      93. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      94. Batalion AK "Żubr"
      95. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      96. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      97. Sowiecki Trybunał Wojenny
      98. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      99. Kwatera główna NKWD
      100. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      101. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Więzienie Pawiak
      104. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      105. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Dom Janka Bytnara
      107. Baczyński Krzysztof Kamil
      108. Dom profesorów
      109. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      110. Akcja "Góral"
      111. Obrona Pałacyku Michla
      112. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      113. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      114. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Pilecki Witold rtm.
      116. Veli bej Jedigar
      117. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      118. Fedorońko - Rodzina
      119. Leski Kazimierz
      120. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      121. Baszmakow Wiktor
      122. Szirtładze Irena
      123. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      124. Jankowski Stanisław
      125. Kopiec Powstania Warszawskiego
      126. Pomnik Powstania Warszawskiego
      127. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      128. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      129. Reduta KRÓLEWSKA 16
      130. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      131. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      132. Szare Szeregi
      133. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      134. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      135. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      136. Wróbel Stanisław
      137. Obwód GARWOLIN
      138. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      139. Obwód SIEDLCE
      140. Obwód SOCHACZEW
      141. Obwód GRÓJEC
      142. Obwód WĘGRÓW
      143. Obwód PUŁTUSK
      144. Ośrodek GABKA - OSA
      145. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik