PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Rohi

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (15.11.2019 09:46:59)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (20.11.2019 08:05:39)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (20.11.2019 07:52:32)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (20.11.2019 08:04:00)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 15.11.2019 10:50:37 15.11.2019 10:52:51 5 0 45
      2. 2 Antonin 15.11.2019 10:54:24 15.11.2019 10:56:31 5 0 45
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 15.11.2019 10:57:31 15.11.2019 10:59:21 5 0 45
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 10.12.2019 10:26:58 10.12.2019 10:28:01 3 0 9
      5. 68 Reduta ALKAZAR 10.12.2019 10:24:48 10.12.2019 10:25:41 1 0 3
      6. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 25.11.2019 14:14:46 25.11.2019 14:17:29 2 0 6
      7. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 08.12.2019 11:18:20 08.12.2019 11:19:01 0 0 0
      8. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 25.11.2019 15:11:10 25.11.2019 15:12:18 3 0 9
      9. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 25.11.2019 15:10:13 25.11.2019 15:10:39 0 0 0
      10. 150 Obwód GRÓJEC 25.11.2019 15:09:15 25.11.2019 15:09:44 0 0 0
      11. 153 Ośrodek GABKA - OSA 08.12.2019 11:19:12 08.12.2019 11:19:31 1 0 3

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Dom Akademicki
      2. Instytut Radowy
      3. Reduta KALISKA
      4. Reduta WAWELSKA
      5. Zieleniak
      6. Daab Witold Karol
      7. Perlikowski Wiesław
      8. Salamucha Jan
      9. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      10. Reduta BANK POLSKI
      11. Walki na Ryglu
      12. Barykada Żyrardów
      13. Batalion AK "Miotła"
      14. Pułk AK "Baszta"
      15. Zgrupowanie AK "Gurt"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Zaorski Andrzej
      27. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      28. Lewandowski Zbigniew
      29. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      30. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      31. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      32. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      33. Walki na Towarowej
      34. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      35. Zdobycie Gęsiówki
      36. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      37. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      38. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      39. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      40. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      41. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      42. Filmowcy Armii Krajowej
      43. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      44. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      45. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      46. Grupa Artyleryjska "Granat”
      47. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      48. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      49. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      50. Reduta BRÓDNOWSKA
      51. Szpitale placówki "Kordian"
      52. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      53. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      54. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      55. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      56. Baza Lotnicza "Łużyce”
      57. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      58. Kompania AK por. "Gryfa”
      59. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      60. Żołnierze Wyklęci
      61. MALI POWSTAŃCY
      62. Akcja oddziału AK "Osjan”
      63. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      64. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      65. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      66. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      67. Fieldorf Emil gen.
      68. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      69. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      70. Żurowski Antoni płk
      71. Dziesięciu Powieszonych
      72. Obóz NKWD w Rembertowie
      73. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      74. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      75. Cichociemni
      76. Zamach na Kutscherę
      77. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      78. Zdobycie Komendy Policji
      79. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      80. Wybuch transportera ładunków
      81. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      82. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      83. Szare Szeregi
      84. Rodowicz Jan "Anoda”
      85. Herman Władysław
      86. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      87. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      88. Śmigielski Manswet
      89. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      90. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      91. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      92. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      93. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      94. Batalion AK "Żubr"
      95. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      96. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      97. Sowiecki Trybunał Wojenny
      98. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      99. Kwatera główna NKWD
      100. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      101. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Więzienie Pawiak
      104. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      105. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Dom Janka Bytnara
      107. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      108. Baczyński Krzysztof Kamil
      109. Dom profesorów
      110. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      111. Akcja "Góral"
      112. Obrona Pałacyku Michla
      113. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      114. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      116. Pilecki Witold rtm.
      117. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      118. Veli bej Jedigar
      119. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      120. Fedorońko - Rodzina
      121. Leski Kazimierz
      122. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      123. Baszmakow Wiktor
      124. Szirtładze Irena
      125. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      126. Jankowski Stanisław
      127. Kopiec Powstania Warszawskiego
      128. Pomnik Powstania Warszawskiego
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      130. Reduta KRÓLEWSKA 16
      131. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      132. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      133. Szare Szeregi
      134. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      135. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      136. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      137. Wróbel Stanisław
      138. Obwód GARWOLIN
      139. Obwód SIEDLCE
      140. Obwód SOCHACZEW
      141. Obwód WĘGRÓW
      142. Obwód PUŁTUSK
      143. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 20.11.2019 10:12:45 20.11.2019 10:16:01 15 1 88

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 20.11.2019 10:01:52 20.11.2019 10:12:33 13 1 76