PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Kicu

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (17.11.2019 21:34:14)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 17.11.2019 22:34:56 17.11.2019 22:36:52 5 0 15
      2. 2 Antonin 17.11.2019 22:37:19 17.11.2019 22:39:06 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 17.11.2019 22:40:17 17.11.2019 22:43:14 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 17.11.2019 22:44:06 17.11.2019 22:51:09 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 17.11.2019 22:53:39 17.11.2019 22:57:11 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 17.11.2019 22:57:50 17.11.2019 23:00:35 5 0 15
      7. 7 Reduta KALISKA 17.11.2019 23:01:45 17.11.2019 23:05:43 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 17.11.2019 23:06:23 17.11.2019 23:11:09 5 0 15
      9. 9 Zieleniak 17.11.2019 23:12:43 17.11.2019 23:15:22 4 0 12
      10. 10 Daab Witold Karol 17.11.2019 23:17:09 17.11.2019 23:19:35 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Perlikowski Wiesław
      2. Salamucha Jan
      3. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      4. Reduta BANK POLSKI
      5. Walki na Ryglu
      6. Barykada Żyrardów
      7. Batalion AK "Miotła"
      8. Pułk AK "Baszta"
      9. Zgrupowanie AK "Gurt"
      10. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      11. GLORIA VICTIS
      12. Grobowiec dowódców AK
      13. Kwatera na Łączce
      14. Siedziba Gestapo
      15. Radomska Maria Joanna
      16. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      17. Walki o Uniwersytet Warszawski
      18. Műller Aleksander
      19. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      20. Zaorski Andrzej
      21. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      22. Lewandowski Zbigniew
      23. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      24. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      25. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      26. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      27. Walki na Towarowej
      28. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      29. Zdobycie Gęsiówki
      30. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      31. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      32. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      33. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      34. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      35. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      36. Filmowcy Armii Krajowej
      37. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      38. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      39. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      40. Grupa Artyleryjska "Granat”
      41. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      42. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      43. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      44. Reduta BRÓDNOWSKA
      45. Szpitale placówki "Kordian"
      46. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      47. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      48. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      49. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      50. Baza Lotnicza "Łużyce”
      51. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      52. Kompania AK por. "Gryfa”
      53. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      54. Żołnierze Wyklęci
      55. MALI POWSTAŃCY
      56. Akcja oddziału AK "Osjan”
      57. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      58. Reduta ALKAZAR
      59. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      60. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      61. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      62. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      63. Fieldorf Emil gen.
      64. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      65. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      66. Żurowski Antoni płk
      67. Dziesięciu Powieszonych
      68. Obóz NKWD w Rembertowie
      69. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      70. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      71. Cichociemni
      72. Zamach na Kutscherę
      73. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      74. Zdobycie Komendy Policji
      75. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      76. Wybuch transportera ładunków
      77. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      78. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      79. Szare Szeregi
      80. Rodowicz Jan "Anoda”
      81. Herman Władysław
      82. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      83. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      84. Śmigielski Manswet
      85. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      86. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      87. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      88. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      89. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      90. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      91. Batalion AK "Żubr"
      92. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      93. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      94. Sowiecki Trybunał Wojenny
      95. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      96. Kwatera główna NKWD
      97. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      98. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      99. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      100. Więzienie Pawiak
      101. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      102. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      103. Dom Janka Bytnara
      104. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      105. Baczyński Krzysztof Kamil
      106. Dom profesorów
      107. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      108. Akcja "Góral"
      109. Obrona Pałacyku Michla
      110. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      111. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      113. Pilecki Witold rtm.
      114. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      115. Veli bej Jedigar
      116. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      117. Fedorońko - Rodzina
      118. Leski Kazimierz
      119. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      120. Baszmakow Wiktor
      121. Szirtładze Irena
      122. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      123. Jankowski Stanisław
      124. Kopiec Powstania Warszawskiego
      125. Pomnik Powstania Warszawskiego
      126. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      127. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      128. Reduta KRÓLEWSKA 16
      129. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      130. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      131. Szare Szeregi
      132. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      133. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      134. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      135. Wróbel Stanisław
      136. Obwód GARWOLIN
      137. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      138. Obwód SIEDLCE
      139. Obwód SOCHACZEW
      140. Obwód GRÓJEC
      141. Obwód WĘGRÓW
      142. Obwód PUŁTUSK
      143. Ośrodek GABKA - OSA
      144. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik