Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Natalia

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (16.10.2019 11:42:38)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (16.10.2019 11:46:12)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (19.10.2019 20:16:47)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (21.10.2019 16:32:55)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (21.10.2019 16:33:57)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (03.11.2019 17:41:22)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 12 Salamucha Jan 03.11.2019 14:56:55 03.11.2019 14:58:02 5 0 45
      2. 17 Batalion AK "Miotła" 03.11.2019 17:31:22 03.11.2019 17:32:19 5 0 15
      3. 18 Pułk AK "Baszta" 03.11.2019 18:00:41 03.11.2019 18:01:35 5 0 45
      4. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 03.11.2019 18:30:27 03.11.2019 18:31:16 5 0 45
      5. 21 GLORIA VICTIS 03.11.2019 17:44:32 03.11.2019 17:45:15 5 0 15
      6. 22 Grobowiec dowódców AK 03.11.2019 17:24:18 03.11.2019 17:24:49 5 0 15
      7. 23 Kwatera na Łączce 03.11.2019 18:14:27 03.11.2019 18:15:13 5 0 15
      8. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 03.11.2019 17:09:00 03.11.2019 17:09:43 5 0 45
      9. 131 Szirtładze Irena 03.11.2019 18:08:04 03.11.2019 18:08:22 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. Siedziba Gestapo
      18. Radomska Maria Joanna
      19. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      20. Walki o Uniwersytet Warszawski
      21. Műller Aleksander
      22. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      23. Zaorski Andrzej
      24. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      25. Lewandowski Zbigniew
      26. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      27. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      28. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      29. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      30. Walki na Towarowej
      31. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      32. Zdobycie Gęsiówki
      33. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      34. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      35. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      36. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      37. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      38. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      39. Filmowcy Armii Krajowej
      40. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      41. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      42. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      43. Grupa Artyleryjska "Granat”
      44. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      45. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      46. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      47. Reduta BRÓDNOWSKA
      48. Szpitale placówki "Kordian"
      49. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      50. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      51. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      52. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      53. Baza Lotnicza "Łużyce”
      54. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      55. Kompania AK por. "Gryfa”
      56. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      57. Żołnierze Wyklęci
      58. MALI POWSTAŃCY
      59. Akcja oddziału AK "Osjan”
      60. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      61. Reduta ALKAZAR
      62. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      63. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      64. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      65. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      66. Fieldorf Emil gen.
      67. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      68. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      69. Żurowski Antoni płk
      70. Dziesięciu Powieszonych
      71. Obóz NKWD w Rembertowie
      72. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      73. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      74. Cichociemni
      75. Zamach na Kutscherę
      76. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      77. Zdobycie Komendy Policji
      78. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      79. Wybuch transportera ładunków
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      82. Szare Szeregi
      83. Rodowicz Jan "Anoda”
      84. Herman Władysław
      85. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      86. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      87. Śmigielski Manswet
      88. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      89. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      90. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      91. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      92. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      93. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      94. Batalion AK "Żubr"
      95. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      96. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      97. Sowiecki Trybunał Wojenny
      98. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      99. Kwatera główna NKWD
      100. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      101. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Więzienie Pawiak
      104. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      105. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Dom Janka Bytnara
      107. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      108. Baczyński Krzysztof Kamil
      109. Dom profesorów
      110. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      111. Akcja "Góral"
      112. Obrona Pałacyku Michla
      113. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      114. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Pilecki Witold rtm.
      116. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      117. Veli bej Jedigar
      118. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      119. Fedorońko - Rodzina
      120. Leski Kazimierz
      121. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      122. Baszmakow Wiktor
      123. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      124. Jankowski Stanisław
      125. Kopiec Powstania Warszawskiego
      126. Pomnik Powstania Warszawskiego
      127. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      128. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      129. Reduta KRÓLEWSKA 16
      130. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      131. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      132. Szare Szeregi
      133. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      134. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      135. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      136. Wróbel Stanisław
      137. Obwód GARWOLIN
      138. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      139. Obwód SIEDLCE
      140. Obwód SOCHACZEW
      141. Obwód GRÓJEC
      142. Obwód WĘGRÓW
      143. Obwód PUŁTUSK
      144. Ośrodek GABKA - OSA
      145. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik