PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: jakubor_PL

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (24.10.2019 07:58:17)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 2 Antonin 28.10.2019 13:40:16 28.10.2019 13:41:43 0 4 0
      2. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 28.10.2019 13:23:35 28.10.2019 13:25:33 2 4 2
      3. 7 Reduta KALISKA 28.10.2019 13:44:25 28.10.2019 13:45:35 4 10 2
      4. 8 Reduta WAWELSKA 28.10.2019 13:09:19 28.10.2019 13:12:16 5 5 10
      5. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 28.10.2019 13:51:08 28.10.2019 13:51:31 3 0 9
      6. 37 Walki na Towarowej 28.10.2019 13:50:25 28.10.2019 13:50:49 1 1 2
      7. 130 Baszmakow Wiktor 28.10.2019 13:51:50 28.10.2019 13:52:04 1 0 3

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      3. Dom Akademicki
      4. Instytut Radowy
      5. Zieleniak
      6. Daab Witold Karol
      7. Perlikowski Wiesław
      8. Salamucha Jan
      9. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      10. Reduta BANK POLSKI
      11. Walki na Ryglu
      12. Barykada Żyrardów
      13. Batalion AK "Miotła"
      14. Pułk AK "Baszta"
      15. Zgrupowanie AK "Gurt"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Zaorski Andrzej
      27. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      28. Lewandowski Zbigniew
      29. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      30. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      31. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      32. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      33. Zdobycie Gęsiówki
      34. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      35. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      36. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      37. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      38. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      39. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      40. Filmowcy Armii Krajowej
      41. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      42. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      43. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      44. Grupa Artyleryjska "Granat”
      45. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      46. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      47. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      48. Reduta BRÓDNOWSKA
      49. Szpitale placówki "Kordian"
      50. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      51. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      52. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      53. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. Kompania AK por. "Gryfa”
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. Żołnierze Wyklęci
      59. MALI POWSTAŃCY
      60. Akcja oddziału AK "Osjan”
      61. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      62. Reduta ALKAZAR
      63. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      64. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      65. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      66. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      67. Fieldorf Emil gen.
      68. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      69. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      70. Żurowski Antoni płk
      71. Dziesięciu Powieszonych
      72. Obóz NKWD w Rembertowie
      73. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      74. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      75. Cichociemni
      76. Zamach na Kutscherę
      77. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      78. Zdobycie Komendy Policji
      79. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      80. Wybuch transportera ładunków
      81. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      82. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      83. Szare Szeregi
      84. Rodowicz Jan "Anoda”
      85. Herman Władysław
      86. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      87. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      88. Śmigielski Manswet
      89. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      90. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      91. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      92. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      93. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      94. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      95. Batalion AK "Żubr"
      96. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      97. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      98. Sowiecki Trybunał Wojenny
      99. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      100. Kwatera główna NKWD
      101. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      102. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Więzienie Pawiak
      105. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      106. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Dom Janka Bytnara
      108. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      109. Baczyński Krzysztof Kamil
      110. Dom profesorów
      111. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      112. Akcja "Góral"
      113. Obrona Pałacyku Michla
      114. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      115. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      116. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Pilecki Witold rtm.
      118. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      119. Veli bej Jedigar
      120. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      121. Fedorońko - Rodzina
      122. Leski Kazimierz
      123. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      124. Szirtładze Irena
      125. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      126. Jankowski Stanisław
      127. Kopiec Powstania Warszawskiego
      128. Pomnik Powstania Warszawskiego
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      130. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      131. Reduta KRÓLEWSKA 16
      132. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      133. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      134. Szare Szeregi
      135. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      136. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      137. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      138. Wróbel Stanisław
      139. Obwód GARWOLIN
      140. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      141. Obwód SIEDLCE
      142. Obwód SOCHACZEW
      143. Obwód GRÓJEC
      144. Obwód WĘGRÓW
      145. Obwód PUŁTUSK
      146. Ośrodek GABKA - OSA
      147. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik