PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: NapalonyGrzsiu9

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (31.10.2019 10:29:55)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 2 Antonin 31.10.2019 11:30:51 31.10.2019 11:33:04 5 10 5
      2. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 31.10.2019 11:33:35 31.10.2019 11:34:08 5 10 5
      3. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 31.10.2019 11:34:31 31.10.2019 11:34:48 5 10 5
      4. 8 Reduta WAWELSKA 31.10.2019 11:35:50 31.10.2019 11:36:03 5 10 5
      5. 10 Daab Witold Karol 31.10.2019 11:35:29 31.10.2019 11:35:43 5 13 2
      6. 30 Zaorski Andrzej 31.10.2019 11:36:51 31.10.2019 11:37:04 5 10 5
      7. 151 Obwód WĘGRÓW 31.10.2019 11:39:37 31.10.2019 11:39:50 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Dom Akademicki
      3. Instytut Radowy
      4. Reduta KALISKA
      5. Zieleniak
      6. Perlikowski Wiesław
      7. Salamucha Jan
      8. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      9. Reduta BANK POLSKI
      10. Walki na Ryglu
      11. Barykada Żyrardów
      12. Batalion AK "Miotła"
      13. Pułk AK "Baszta"
      14. Zgrupowanie AK "Gurt"
      15. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      16. GLORIA VICTIS
      17. Grobowiec dowódców AK
      18. Kwatera na Łączce
      19. Siedziba Gestapo
      20. Radomska Maria Joanna
      21. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      22. Walki o Uniwersytet Warszawski
      23. Műller Aleksander
      24. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      25. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      26. Lewandowski Zbigniew
      27. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      28. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      29. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      30. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      31. Walki na Towarowej
      32. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      33. Zdobycie Gęsiówki
      34. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      35. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      36. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      37. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      38. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      39. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      40. Filmowcy Armii Krajowej
      41. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      42. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      43. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      44. Grupa Artyleryjska "Granat”
      45. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      46. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      47. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      48. Reduta BRÓDNOWSKA
      49. Szpitale placówki "Kordian"
      50. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      51. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      52. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      53. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. Kompania AK por. "Gryfa”
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. Żołnierze Wyklęci
      59. MALI POWSTAŃCY
      60. Akcja oddziału AK "Osjan”
      61. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      62. Reduta ALKAZAR
      63. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      64. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      65. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      66. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      67. Fieldorf Emil gen.
      68. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      69. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      70. Żurowski Antoni płk
      71. Dziesięciu Powieszonych
      72. Obóz NKWD w Rembertowie
      73. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      74. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      75. Cichociemni
      76. Zamach na Kutscherę
      77. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      78. Zdobycie Komendy Policji
      79. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      80. Wybuch transportera ładunków
      81. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      82. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      83. Szare Szeregi
      84. Rodowicz Jan "Anoda”
      85. Herman Władysław
      86. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      87. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      88. Śmigielski Manswet
      89. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      90. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      91. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      92. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      93. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      94. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      95. Batalion AK "Żubr"
      96. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      97. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      98. Sowiecki Trybunał Wojenny
      99. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      100. Kwatera główna NKWD
      101. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      102. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Więzienie Pawiak
      105. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      106. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Dom Janka Bytnara
      108. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      109. Baczyński Krzysztof Kamil
      110. Dom profesorów
      111. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      112. Akcja "Góral"
      113. Obrona Pałacyku Michla
      114. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      115. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      116. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Pilecki Witold rtm.
      118. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      119. Veli bej Jedigar
      120. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      121. Fedorońko - Rodzina
      122. Leski Kazimierz
      123. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      124. Baszmakow Wiktor
      125. Szirtładze Irena
      126. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      127. Jankowski Stanisław
      128. Kopiec Powstania Warszawskiego
      129. Pomnik Powstania Warszawskiego
      130. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      131. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      132. Reduta KRÓLEWSKA 16
      133. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      134. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      135. Szare Szeregi
      136. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      137. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      138. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      139. Wróbel Stanisław
      140. Obwód GARWOLIN
      141. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      142. Obwód SIEDLCE
      143. Obwód SOCHACZEW
      144. Obwód GRÓJEC
      145. Obwód PUŁTUSK
      146. Ośrodek GABKA - OSA
      147. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik