PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: VoTi

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (06.11.2019 08:21:47)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (06.11.2019 08:40:58)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:41:59)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:42:12)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:42:39)

      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 12 Salamucha Jan 12.11.2019 19:03:14 12.11.2019 19:04:17 5 0 45
      2. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 12.11.2019 17:28:41 12.11.2019 17:29:43 5 0 15
      3. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 12.11.2019 17:51:49 12.11.2019 17:52:53 5 0 60
      4. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 12.11.2019 17:41:50 12.11.2019 17:42:42 5 0 60
      5. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 06.11.2019 09:23:33 06.11.2019 09:35:27 5 0 15
      6. 150 Obwód GRÓJEC 12.11.2019 18:56:58 12.11.2019 18:58:03 5 0 75
      7. 151 Obwód WĘGRÓW 07.11.2019 14:20:12 07.11.2019 14:27:45 5 0 75
      8. 153 Ośrodek GABKA - OSA 12.11.2019 17:34:29 12.11.2019 17:37:57 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      49. Grupa Artyleryjska "Granat”
      50. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      51. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      52. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      53. Reduta BRÓDNOWSKA
      54. Szpitale placówki "Kordian"
      55. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      56. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      57. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. Kompania AK por. "Gryfa”
      62. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      63. Żołnierze Wyklęci
      64. MALI POWSTAŃCY
      65. Akcja oddziału AK "Osjan”
      66. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      67. Reduta ALKAZAR
      68. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      69. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      70. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      71. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      72. Fieldorf Emil gen.
      73. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      74. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      75. Żurowski Antoni płk
      76. Dziesięciu Powieszonych
      77. Obóz NKWD w Rembertowie
      78. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      79. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      80. Cichociemni
      81. Zamach na Kutscherę
      82. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      83. Zdobycie Komendy Policji
      84. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      85. Wybuch transportera ładunków
      86. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      87. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      88. Szare Szeregi
      89. Rodowicz Jan "Anoda”
      90. Herman Władysław
      91. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      92. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      93. Śmigielski Manswet
      94. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      95. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      96. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      97. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      98. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      99. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      100. Batalion AK "Żubr"
      101. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      102. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      103. Sowiecki Trybunał Wojenny
      104. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      105. Kwatera główna NKWD
      106. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      107. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      108. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      109. Więzienie Pawiak
      110. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      111. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Dom Janka Bytnara
      113. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      114. Baczyński Krzysztof Kamil
      115. Dom profesorów
      116. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      117. Akcja "Góral"
      118. Obrona Pałacyku Michla
      119. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      120. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      121. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      122. Pilecki Witold rtm.
      123. Veli bej Jedigar
      124. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      125. Fedorońko - Rodzina
      126. Leski Kazimierz
      127. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      128. Baszmakow Wiktor
      129. Szirtładze Irena
      130. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      131. Jankowski Stanisław
      132. Kopiec Powstania Warszawskiego
      133. Pomnik Powstania Warszawskiego
      134. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      135. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      136. Reduta KRÓLEWSKA 16
      137. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      138. Szare Szeregi
      139. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      140. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      141. Wróbel Stanisław
      142. Obwód GARWOLIN
      143. Obwód SIEDLCE
      144. Obwód SOCHACZEW
      145. Obwód PUŁTUSK
      146. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik