Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: 35626

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (13.11.2019 15:53:17)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 13.11.2019 16:53:25 13.11.2019 16:53:37 2 0 18
      2. 14 Reduta BANK POLSKI 13.11.2019 17:17:21 13.11.2019 17:20:44 4 0 36
      3. 15 Walki na Ryglu 13.11.2019 17:11:28 13.11.2019 17:14:48 5 0 15
      4. 16 Barykada Żyrardów 13.11.2019 17:23:50 13.11.2019 17:27:40 4 0 36
      5. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 13.11.2019 17:42:51 13.11.2019 17:48:53 4 0 36
      6. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 13.11.2019 17:57:50 13.11.2019 18:02:05 4 0 36
      7. 86 Wybuch transportera ładunków 13.11.2019 17:52:03 13.11.2019 17:55:55 4 0 36
      8. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 13.11.2019 17:31:05 13.11.2019 17:33:23 5 0 45
      9. 118 Akcja "Góral" 13.11.2019 17:35:59 13.11.2019 17:40:12 5 0 45
      10. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 13.11.2019 18:04:32 13.11.2019 18:06:55 5 0 45
      11. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 13.11.2019 16:56:01 13.11.2019 17:06:58 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Batalion AK "Miotła"
      14. Pułk AK "Baszta"
      15. Zgrupowanie AK "Gurt"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Zaorski Andrzej
      27. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      28. Lewandowski Zbigniew
      29. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      30. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      31. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      32. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      33. Walki na Towarowej
      34. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      35. Zdobycie Gęsiówki
      36. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      37. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      38. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      39. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      40. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      41. Filmowcy Armii Krajowej
      42. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      43. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      44. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      45. Grupa Artyleryjska "Granat”
      46. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      47. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      48. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      49. Reduta BRÓDNOWSKA
      50. Szpitale placówki "Kordian"
      51. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      52. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      53. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      54. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      55. Baza Lotnicza "Łużyce”
      56. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      57. Kompania AK por. "Gryfa”
      58. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      59. Żołnierze Wyklęci
      60. MALI POWSTAŃCY
      61. Akcja oddziału AK "Osjan”
      62. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      63. Reduta ALKAZAR
      64. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      65. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      66. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      67. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      68. Fieldorf Emil gen.
      69. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      70. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      71. Żurowski Antoni płk
      72. Dziesięciu Powieszonych
      73. Obóz NKWD w Rembertowie
      74. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      75. Cichociemni
      76. Zamach na Kutscherę
      77. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      78. Zdobycie Komendy Policji
      79. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      82. Szare Szeregi
      83. Rodowicz Jan "Anoda”
      84. Herman Władysław
      85. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      86. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      87. Śmigielski Manswet
      88. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      89. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      90. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      91. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      92. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      93. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      94. Batalion AK "Żubr"
      95. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      96. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      97. Sowiecki Trybunał Wojenny
      98. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      99. Kwatera główna NKWD
      100. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      101. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Więzienie Pawiak
      104. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      105. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Dom Janka Bytnara
      107. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      108. Dom profesorów
      109. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      110. Obrona Pałacyku Michla
      111. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      112. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      113. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      114. Pilecki Witold rtm.
      115. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      116. Veli bej Jedigar
      117. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      118. Fedorońko - Rodzina
      119. Leski Kazimierz
      120. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      121. Baszmakow Wiktor
      122. Szirtładze Irena
      123. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      124. Jankowski Stanisław
      125. Kopiec Powstania Warszawskiego
      126. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      127. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      128. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      129. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      130. Szare Szeregi
      131. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      132. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      133. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      134. Wróbel Stanisław
      135. Obwód GARWOLIN
      136. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      137. Obwód SIEDLCE
      138. Obwód SOCHACZEW
      139. Obwód GRÓJEC
      140. Obwód WĘGRÓW
      141. Obwód PUŁTUSK
      142. Ośrodek GABKA - OSA
      143. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik