PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Pawledz

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (24.11.2019 08:24:18)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (24.11.2019 08:27:27)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 9 Zieleniak 26.11.2019 18:54:19 26.11.2019 18:54:48 5 0 15
      2. 14 Reduta BANK POLSKI 26.11.2019 18:37:07 26.11.2019 18:37:51 3 0 9
      3. 15 Walki na Ryglu 26.11.2019 18:15:58 26.11.2019 18:17:03 5 0 15
      4. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 26.11.2019 18:46:59 26.11.2019 18:48:16 2 0 6
      5. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 26.11.2019 19:07:21 26.11.2019 19:08:37 3 0 9
      6. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 26.11.2019 19:13:10 26.11.2019 19:13:44 4 0 12
      7. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 26.11.2019 19:00:49 26.11.2019 19:01:21 4 0 12
      8. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 26.11.2019 18:24:07 26.11.2019 18:49:16 3 1 8

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Kwatera na Łączce
      21. Siedziba Gestapo
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      24. Walki o Uniwersytet Warszawski
      25. Műller Aleksander
      26. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      27. Zaorski Andrzej
      28. Lewandowski Zbigniew
      29. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      30. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      31. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      32. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      33. Walki na Towarowej
      34. Zdobycie Gęsiówki
      35. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      36. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      37. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      38. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      39. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      40. Filmowcy Armii Krajowej
      41. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      42. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      43. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      44. Grupa Artyleryjska "Granat”
      45. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      46. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      47. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      48. Reduta BRÓDNOWSKA
      49. Szpitale placówki "Kordian"
      50. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      51. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      52. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      53. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. Kompania AK por. "Gryfa”
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. Żołnierze Wyklęci
      59. MALI POWSTAŃCY
      60. Akcja oddziału AK "Osjan”
      61. Reduta ALKAZAR
      62. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      63. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      64. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      65. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      66. Fieldorf Emil gen.
      67. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      68. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      69. Żurowski Antoni płk
      70. Dziesięciu Powieszonych
      71. Obóz NKWD w Rembertowie
      72. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      73. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      74. Cichociemni
      75. Zamach na Kutscherę
      76. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      77. Zdobycie Komendy Policji
      78. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      79. Wybuch transportera ładunków
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      82. Szare Szeregi
      83. Rodowicz Jan "Anoda”
      84. Herman Władysław
      85. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      86. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      87. Śmigielski Manswet
      88. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      89. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      90. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      91. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      92. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      93. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      94. Batalion AK "Żubr"
      95. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      96. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      97. Sowiecki Trybunał Wojenny
      98. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      99. Kwatera główna NKWD
      100. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      101. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Więzienie Pawiak
      104. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      105. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Dom Janka Bytnara
      107. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      108. Dom profesorów
      109. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      110. Akcja "Góral"
      111. Obrona Pałacyku Michla
      112. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      113. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      114. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Pilecki Witold rtm.
      116. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      117. Veli bej Jedigar
      118. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      119. Fedorońko - Rodzina
      120. Leski Kazimierz
      121. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      122. Baszmakow Wiktor
      123. Szirtładze Irena
      124. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      125. Jankowski Stanisław
      126. Kopiec Powstania Warszawskiego
      127. Pomnik Powstania Warszawskiego
      128. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      130. Reduta KRÓLEWSKA 16
      131. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      132. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      133. Szare Szeregi
      134. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      135. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      136. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      137. Wróbel Stanisław
      138. Obwód GARWOLIN
      139. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      140. Obwód SIEDLCE
      141. Obwód SOCHACZEW
      142. Obwód GRÓJEC
      143. Obwód WĘGRÓW
      144. Obwód PUŁTUSK
      145. Ośrodek GABKA - OSA
      146. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik