Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Miksonix

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (01.12.2019 12:51:43)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (01.12.2019 13:00:25)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (01.12.2019 21:13:07)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (01.12.2019 21:14:08)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (01.12.2019 21:29:18)

      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 01.12.2019 23:26:07 01.12.2019 23:33:18 4 0 12
      2. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 01.12.2019 23:00:06 01.12.2019 23:04:03 5 0 15
      3. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 01.12.2019 23:34:25 01.12.2019 23:44:30 5 0 15
      4. 73 Fieldorf Emil gen. 01.12.2019 22:02:28 01.12.2019 22:10:24 5 0 15
      5. 81 Cichociemni 01.12.2019 22:41:13 01.12.2019 22:45:51 5 0 15
      6. 82 Zamach na Kutscherę 01.12.2019 22:49:07 01.12.2019 22:57:43 5 0 15
      7. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 01.12.2019 23:14:25 01.12.2019 23:23:38 4 1 11
      8. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 01.12.2019 23:45:24 01.12.2019 23:47:39 5 0 15
      9. 112 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego 01.12.2019 23:06:47 01.12.2019 23:12:59 5 1 14
      10. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 01.12.2019 22:17:36 01.12.2019 22:27:44 5 0 15
      11. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 01.12.2019 21:43:07 01.12.2019 21:48:59 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      49. Grupa Artyleryjska "Granat”
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Reduta BRÓDNOWSKA
      53. Szpitale placówki "Kordian"
      54. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      55. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      56. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      57. Baza Lotnicza "Łużyce”
      58. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      59. Kompania AK por. "Gryfa”
      60. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      61. Żołnierze Wyklęci
      62. MALI POWSTAŃCY
      63. Akcja oddziału AK "Osjan”
      64. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      65. Reduta ALKAZAR
      66. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      67. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      68. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      69. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      70. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      71. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      72. Żurowski Antoni płk
      73. Dziesięciu Powieszonych
      74. Obóz NKWD w Rembertowie
      75. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      76. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      77. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      78. Zdobycie Komendy Policji
      79. Wybuch transportera ładunków
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Szare Szeregi
      82. Rodowicz Jan "Anoda”
      83. Herman Władysław
      84. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      85. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      86. Śmigielski Manswet
      87. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      88. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      89. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      90. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      91. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      92. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      93. Batalion AK "Żubr"
      94. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      95. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      96. Sowiecki Trybunał Wojenny
      97. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      98. Kwatera główna NKWD
      99. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      100. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      101. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Więzienie Pawiak
      103. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      104. Dom Janka Bytnara
      105. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      106. Baczyński Krzysztof Kamil
      107. Dom profesorów
      108. Akcja "Góral"
      109. Obrona Pałacyku Michla
      110. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      111. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      113. Pilecki Witold rtm.
      114. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      115. Veli bej Jedigar
      116. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      117. Fedorońko - Rodzina
      118. Leski Kazimierz
      119. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      120. Baszmakow Wiktor
      121. Szirtładze Irena
      122. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      123. Jankowski Stanisław
      124. Pomnik Powstania Warszawskiego
      125. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      126. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      127. Reduta KRÓLEWSKA 16
      128. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      129. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      130. Szare Szeregi
      131. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      132. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      133. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      134. Wróbel Stanisław
      135. Obwód GARWOLIN
      136. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      137. Obwód SIEDLCE
      138. Obwód SOCHACZEW
      139. Obwód GRÓJEC
      140. Obwód WĘGRÓW
      141. Obwód PUŁTUSK
      142. Ośrodek GABKA - OSA
      143. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Odzyskanie niepodleglosci 01.12.2019 14:01:56 01.12.2019 14:40:02 25 70 10