PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: student5384

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:22:38)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (23.10.2019 07:13:03)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (23.10.2019 07:14:51)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 27.11.2019 08:24:10 27.11.2019 08:25:30 5 0 15
      2. 9 Zieleniak 23.10.2019 07:57:57 23.10.2019 07:58:36 3 3 6
      3. 15 Walki na Ryglu 23.10.2019 08:00:35 23.10.2019 08:01:21 3 0 9
      4. 21 GLORIA VICTIS 23.10.2019 08:02:25 23.10.2019 08:03:09 2 0 6
      5. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 23.10.2019 08:09:40 23.10.2019 08:10:21 3 0 9
      6. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 23.10.2019 08:20:22 23.10.2019 08:21:01 4 0 12
      7. 81 Cichociemni 23.10.2019 07:54:20 23.10.2019 07:54:59 5 0 15
      8. 84 Zdobycie Komendy Policji 23.10.2019 07:37:35 23.10.2019 07:39:22 3 0 9

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Daab Witold Karol
      9. Perlikowski Wiesław
      10. Salamucha Jan
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Walki o Uniwersytet Warszawski
      23. Műller Aleksander
      24. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      25. Zaorski Andrzej
      26. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      27. Lewandowski Zbigniew
      28. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      29. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      30. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      31. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      32. Walki na Towarowej
      33. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      34. Zdobycie Gęsiówki
      35. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      36. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      37. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      38. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      39. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      40. Filmowcy Armii Krajowej
      41. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      42. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      43. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      44. Grupa Artyleryjska "Granat”
      45. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      46. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      47. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      48. Reduta BRÓDNOWSKA
      49. Szpitale placówki "Kordian"
      50. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      51. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      52. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      53. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. Kompania AK por. "Gryfa”
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. Żołnierze Wyklęci
      59. MALI POWSTAŃCY
      60. Akcja oddziału AK "Osjan”
      61. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      62. Reduta ALKAZAR
      63. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      64. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      65. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      66. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      67. Fieldorf Emil gen.
      68. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      69. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      70. Żurowski Antoni płk
      71. Dziesięciu Powieszonych
      72. Obóz NKWD w Rembertowie
      73. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      74. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      75. Zamach na Kutscherę
      76. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      77. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      78. Wybuch transportera ładunków
      79. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      80. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      81. Szare Szeregi
      82. Rodowicz Jan "Anoda”
      83. Herman Władysław
      84. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      85. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      86. Śmigielski Manswet
      87. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      88. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      89. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      90. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      91. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      92. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      93. Batalion AK "Żubr"
      94. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      95. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      96. Sowiecki Trybunał Wojenny
      97. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      98. Kwatera główna NKWD
      99. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      100. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      101. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Więzienie Pawiak
      103. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      104. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Dom Janka Bytnara
      106. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      107. Baczyński Krzysztof Kamil
      108. Dom profesorów
      109. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      110. Akcja "Góral"
      111. Obrona Pałacyku Michla
      112. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      113. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      114. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Pilecki Witold rtm.
      116. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      117. Veli bej Jedigar
      118. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      119. Fedorońko - Rodzina
      120. Leski Kazimierz
      121. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      122. Baszmakow Wiktor
      123. Szirtładze Irena
      124. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      125. Jankowski Stanisław
      126. Kopiec Powstania Warszawskiego
      127. Pomnik Powstania Warszawskiego
      128. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      130. Reduta KRÓLEWSKA 16
      131. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      132. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      133. Szare Szeregi
      134. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      135. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      136. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      137. Wróbel Stanisław
      138. Obwód GARWOLIN
      139. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      140. Obwód SIEDLCE
      141. Obwód SOCHACZEW
      142. Obwód GRÓJEC
      143. Obwód WĘGRÓW
      144. Obwód PUŁTUSK
      145. Ośrodek GABKA - OSA
      146. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 23.10.2019 08:26:18 23.10.2019 08:30:54 18 11 86

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 23.10.2019 08:21:25 23.10.2019 08:25:58 15 4 82