Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: ChojnMa

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:23:42)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (23.10.2019 07:14:59)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (27.11.2019 09:08:39)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (27.11.2019 09:04:50)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 23.10.2019 08:01:17 23.10.2019 08:09:48 3 0 9
      2. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 23.10.2019 07:43:40 23.10.2019 07:51:22 5 0 15
      3. 65 MALI POWSTAŃCY 23.10.2019 07:53:33 23.10.2019 07:57:10 5 0 15
      4. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 23.10.2019 07:37:35 23.10.2019 07:40:11 4 0 12
      5. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 23.10.2019 07:59:06 23.10.2019 08:00:59 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Grupa Artyleryjska "Granat”
      49. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Reduta BRÓDNOWSKA
      53. Szpitale placówki "Kordian"
      54. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      55. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      56. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      57. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      58. Baza Lotnicza "Łużyce”
      59. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      60. Kompania AK por. "Gryfa”
      61. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      62. Żołnierze Wyklęci
      63. Reduta ALKAZAR
      64. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      65. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      66. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      67. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      68. Fieldorf Emil gen.
      69. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      70. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      71. Żurowski Antoni płk
      72. Dziesięciu Powieszonych
      73. Obóz NKWD w Rembertowie
      74. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      75. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      76. Cichociemni
      77. Zamach na Kutscherę
      78. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      79. Zdobycie Komendy Policji
      80. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      81. Wybuch transportera ładunków
      82. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      83. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      84. Szare Szeregi
      85. Rodowicz Jan "Anoda”
      86. Herman Władysław
      87. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      88. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      89. Śmigielski Manswet
      90. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      91. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      92. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      93. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      94. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      95. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      96. Batalion AK "Żubr"
      97. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      98. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      99. Sowiecki Trybunał Wojenny
      100. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      101. Kwatera główna NKWD
      102. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      103. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      105. Więzienie Pawiak
      106. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      107. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      108. Dom Janka Bytnara
      109. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      110. Baczyński Krzysztof Kamil
      111. Dom profesorów
      112. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      113. Akcja "Góral"
      114. Obrona Pałacyku Michla
      115. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      116. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      118. Pilecki Witold rtm.
      119. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      120. Veli bej Jedigar
      121. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      122. Fedorońko - Rodzina
      123. Leski Kazimierz
      124. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      125. Baszmakow Wiktor
      126. Szirtładze Irena
      127. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      128. Jankowski Stanisław
      129. Kopiec Powstania Warszawskiego
      130. Pomnik Powstania Warszawskiego
      131. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      132. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      133. Reduta KRÓLEWSKA 16
      134. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      135. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      136. Szare Szeregi
      137. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      138. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      139. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      140. Wróbel Stanisław
      141. Obwód GARWOLIN
      142. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      143. Obwód SIEDLCE
      144. Obwód SOCHACZEW
      145. Obwód GRÓJEC
      146. Obwód WĘGRÓW
      147. Obwód PUŁTUSK
      148. Ośrodek GABKA - OSA
      149. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik