Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Ololosz2

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:33:18)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 37 Walki na Towarowej 23.10.2019 07:51:36 23.10.2019 07:53:27 4 0 12
      2. 39 Zdobycie Gęsiówki 23.10.2019 07:35:43 23.10.2019 07:41:50 5 0 15
      3. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 23.10.2019 08:04:23 23.10.2019 08:14:53 5 0 15
      4. 130 Baszmakow Wiktor 23.10.2019 07:33:48 23.10.2019 07:34:17 5 0 15
      5. 131 Szirtładze Irena 23.10.2019 07:42:55 23.10.2019 07:47:42 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      39. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      40. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      41. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      42. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      43. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      44. Filmowcy Armii Krajowej
      45. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      46. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      47. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      48. Grupa Artyleryjska "Granat”
      49. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Reduta BRÓDNOWSKA
      53. Szpitale placówki "Kordian"
      54. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      55. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      56. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      57. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      58. Baza Lotnicza "Łużyce”
      59. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      60. Kompania AK por. "Gryfa”
      61. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      62. Żołnierze Wyklęci
      63. MALI POWSTAŃCY
      64. Akcja oddziału AK "Osjan”
      65. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      66. Reduta ALKAZAR
      67. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      68. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      69. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      70. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      71. Fieldorf Emil gen.
      72. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      73. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      74. Żurowski Antoni płk
      75. Dziesięciu Powieszonych
      76. Obóz NKWD w Rembertowie
      77. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      78. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      79. Cichociemni
      80. Zamach na Kutscherę
      81. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      82. Zdobycie Komendy Policji
      83. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      84. Wybuch transportera ładunków
      85. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      86. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      87. Szare Szeregi
      88. Rodowicz Jan "Anoda”
      89. Herman Władysław
      90. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      91. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      92. Śmigielski Manswet
      93. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      94. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      95. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      96. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      97. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      98. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      99. Batalion AK "Żubr"
      100. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      101. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      102. Sowiecki Trybunał Wojenny
      103. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      104. Kwatera główna NKWD
      105. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      106. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      107. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      108. Więzienie Pawiak
      109. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      110. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Dom Janka Bytnara
      112. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      113. Dom profesorów
      114. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      115. Akcja "Góral"
      116. Obrona Pałacyku Michla
      117. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      118. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      119. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      120. Pilecki Witold rtm.
      121. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      122. Veli bej Jedigar
      123. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      124. Fedorońko - Rodzina
      125. Leski Kazimierz
      126. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      127. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      128. Jankowski Stanisław
      129. Kopiec Powstania Warszawskiego
      130. Pomnik Powstania Warszawskiego
      131. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      132. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      133. Reduta KRÓLEWSKA 16
      134. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      135. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      136. Szare Szeregi
      137. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      138. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      139. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      140. Wróbel Stanisław
      141. Obwód GARWOLIN
      142. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      143. Obwód SIEDLCE
      144. Obwód SOCHACZEW
      145. Obwód GRÓJEC
      146. Obwód WĘGRÓW
      147. Obwód PUŁTUSK
      148. Ośrodek GABKA - OSA
      149. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik