Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: DotykProboszcza69

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (31.10.2019 10:31:29)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 31.10.2019 11:33:30 31.10.2019 11:33:56 5 11 4
      2. 2 Antonin 31.10.2019 11:34:26 31.10.2019 11:34:53 5 10 5
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 31.10.2019 11:35:36 31.10.2019 11:35:51 5 13 2
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 31.10.2019 11:35:57 31.10.2019 11:36:10 5 12 3
      5. 7 Reduta KALISKA 31.10.2019 11:36:17 31.10.2019 11:36:39 5 10 5
      6. 8 Reduta WAWELSKA 31.10.2019 11:32:20 31.10.2019 11:33:12 5 10 5
      7. 9 Zieleniak 31.10.2019 11:36:46 31.10.2019 11:37:05 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Dom Akademicki
      2. Instytut Radowy
      3. Daab Witold Karol
      4. Perlikowski Wiesław
      5. Salamucha Jan
      6. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      7. Reduta BANK POLSKI
      8. Walki na Ryglu
      9. Barykada Żyrardów
      10. Batalion AK "Miotła"
      11. Pułk AK "Baszta"
      12. Zgrupowanie AK "Gurt"
      13. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      14. GLORIA VICTIS
      15. Grobowiec dowódców AK
      16. Kwatera na Łączce
      17. Siedziba Gestapo
      18. Radomska Maria Joanna
      19. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      20. Walki o Uniwersytet Warszawski
      21. Műller Aleksander
      22. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      23. Zaorski Andrzej
      24. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      25. Lewandowski Zbigniew
      26. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      27. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      28. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      29. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      30. Walki na Towarowej
      31. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      32. Zdobycie Gęsiówki
      33. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      34. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      35. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      36. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      37. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      38. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      39. Filmowcy Armii Krajowej
      40. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      41. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      42. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      43. Grupa Artyleryjska "Granat”
      44. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      45. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      46. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      47. Reduta BRÓDNOWSKA
      48. Szpitale placówki "Kordian"
      49. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      50. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      51. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      52. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      53. Baza Lotnicza "Łużyce”
      54. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      55. Kompania AK por. "Gryfa”
      56. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      57. Żołnierze Wyklęci
      58. MALI POWSTAŃCY
      59. Akcja oddziału AK "Osjan”
      60. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      61. Reduta ALKAZAR
      62. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      63. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      64. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      65. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      66. Fieldorf Emil gen.
      67. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      68. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      69. Żurowski Antoni płk
      70. Dziesięciu Powieszonych
      71. Obóz NKWD w Rembertowie
      72. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      73. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      74. Cichociemni
      75. Zamach na Kutscherę
      76. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      77. Zdobycie Komendy Policji
      78. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      79. Wybuch transportera ładunków
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      82. Szare Szeregi
      83. Rodowicz Jan "Anoda”
      84. Herman Władysław
      85. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      86. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      87. Śmigielski Manswet
      88. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      89. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      90. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      91. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      92. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      93. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      94. Batalion AK "Żubr"
      95. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      96. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      97. Sowiecki Trybunał Wojenny
      98. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      99. Kwatera główna NKWD
      100. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      101. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Więzienie Pawiak
      104. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      105. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Dom Janka Bytnara
      107. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      108. Baczyński Krzysztof Kamil
      109. Dom profesorów
      110. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      111. Akcja "Góral"
      112. Obrona Pałacyku Michla
      113. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      114. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      116. Pilecki Witold rtm.
      117. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      118. Veli bej Jedigar
      119. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      120. Fedorońko - Rodzina
      121. Leski Kazimierz
      122. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      123. Baszmakow Wiktor
      124. Szirtładze Irena
      125. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      126. Jankowski Stanisław
      127. Kopiec Powstania Warszawskiego
      128. Pomnik Powstania Warszawskiego
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      130. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      131. Reduta KRÓLEWSKA 16
      132. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      133. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      134. Szare Szeregi
      135. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      136. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      137. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      138. Wróbel Stanisław
      139. Obwód GARWOLIN
      140. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      141. Obwód SIEDLCE
      142. Obwód SOCHACZEW
      143. Obwód GRÓJEC
      144. Obwód WĘGRÓW
      145. Obwód PUŁTUSK
      146. Ośrodek GABKA - OSA
      147. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik