PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Andy535

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (10.11.2019 08:02:10)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (12.11.2019 21:32:35)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 10 Daab Witold Karol 10.11.2019 09:56:54 10.11.2019 09:59:41 5 0 45
      2. 12 Salamucha Jan 10.11.2019 09:17:12 10.11.2019 09:20:47 5 0 15
      3. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 10.11.2019 10:51:46 10.11.2019 10:53:01 5 0 45
      4. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 10.11.2019 09:44:38 10.11.2019 09:48:22 4 0 36
      5. 39 Zdobycie Gęsiówki 10.11.2019 11:26:36 10.11.2019 11:27:28 5 0 45
      6. 110 Więzienie Pawiak 10.11.2019 11:09:26 10.11.2019 11:10:25 5 0 45
      7. 133 Jankowski Stanisław 10.11.2019 10:14:40 10.11.2019 10:15:05 5 0 45

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Batalion AK "Miotła"
      16. Pułk AK "Baszta"
      17. Zgrupowanie AK "Gurt"
      18. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      19. GLORIA VICTIS
      20. Grobowiec dowódców AK
      21. Kwatera na Łączce
      22. Siedziba Gestapo
      23. Radomska Maria Joanna
      24. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      25. Walki o Uniwersytet Warszawski
      26. Műller Aleksander
      27. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      28. Zaorski Andrzej
      29. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      30. Lewandowski Zbigniew
      31. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      32. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      33. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      34. Walki na Towarowej
      35. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      36. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      37. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      38. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      39. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      40. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      41. Filmowcy Armii Krajowej
      42. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      43. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      44. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      45. Grupa Artyleryjska "Granat”
      46. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      47. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      48. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      49. Reduta BRÓDNOWSKA
      50. Szpitale placówki "Kordian"
      51. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      52. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      53. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      54. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      55. Baza Lotnicza "Łużyce”
      56. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      57. Kompania AK por. "Gryfa”
      58. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      59. Żołnierze Wyklęci
      60. MALI POWSTAŃCY
      61. Akcja oddziału AK "Osjan”
      62. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      63. Reduta ALKAZAR
      64. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      65. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      66. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      67. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      68. Fieldorf Emil gen.
      69. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      70. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      71. Żurowski Antoni płk
      72. Dziesięciu Powieszonych
      73. Obóz NKWD w Rembertowie
      74. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      75. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      76. Cichociemni
      77. Zamach na Kutscherę
      78. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      79. Zdobycie Komendy Policji
      80. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      81. Wybuch transportera ładunków
      82. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      83. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      84. Szare Szeregi
      85. Rodowicz Jan "Anoda”
      86. Herman Władysław
      87. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      88. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      89. Śmigielski Manswet
      90. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      91. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      92. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      93. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      94. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      95. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      96. Batalion AK "Żubr"
      97. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      98. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      99. Sowiecki Trybunał Wojenny
      100. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      101. Kwatera główna NKWD
      102. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      103. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      105. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      106. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Dom Janka Bytnara
      108. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      109. Baczyński Krzysztof Kamil
      110. Dom profesorów
      111. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      112. Akcja "Góral"
      113. Obrona Pałacyku Michla
      114. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      115. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      116. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Pilecki Witold rtm.
      118. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      119. Veli bej Jedigar
      120. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      121. Fedorońko - Rodzina
      122. Leski Kazimierz
      123. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      124. Baszmakow Wiktor
      125. Szirtładze Irena
      126. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      127. Kopiec Powstania Warszawskiego
      128. Pomnik Powstania Warszawskiego
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      130. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      131. Reduta KRÓLEWSKA 16
      132. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      133. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      134. Szare Szeregi
      135. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      136. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      137. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      138. Wróbel Stanisław
      139. Obwód GARWOLIN
      140. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      141. Obwód SIEDLCE
      142. Obwód SOCHACZEW
      143. Obwód GRÓJEC
      144. Obwód WĘGRÓW
      145. Obwód PUŁTUSK
      146. Ośrodek GABKA - OSA
      147. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik