PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: a

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (27.11.2019 07:57:16)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (27.11.2019 08:44:25)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 27.11.2019 09:05:26 27.11.2019 09:05:44 5 11 4
      2. 2 Antonin 27.11.2019 09:28:15 27.11.2019 09:28:33 5 10 5
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 27.11.2019 09:31:23 27.11.2019 09:33:38 5 12 3
      4. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 27.11.2019 09:22:11 27.11.2019 09:22:27 5 10 5
      5. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 27.11.2019 09:24:21 27.11.2019 09:24:34 5 10 5
      6. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 27.11.2019 09:29:09 27.11.2019 09:29:25 5 11 4
      7. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 27.11.2019 09:16:16 27.11.2019 09:16:39 5 11 4
      8. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.11.2019 08:58:54 27.11.2019 09:00:48 5 0 15
      9. 141 Szare Szeregi 27.11.2019 09:19:37 27.11.2019 09:19:54 5 10 5
      10. 148 Obwód SIEDLCE 27.11.2019 09:21:46 27.11.2019 09:22:04 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      2. Dom Akademicki
      3. Instytut Radowy
      4. Reduta KALISKA
      5. Reduta WAWELSKA
      6. Zieleniak
      7. Daab Witold Karol
      8. Perlikowski Wiesław
      9. Salamucha Jan
      10. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Kwatera na Łączce
      21. Siedziba Gestapo
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      24. Walki o Uniwersytet Warszawski
      25. Műller Aleksander
      26. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      27. Zaorski Andrzej
      28. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      29. Lewandowski Zbigniew
      30. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      31. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      32. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      33. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      34. Walki na Towarowej
      35. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      36. Zdobycie Gęsiówki
      37. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      38. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      39. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      40. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      41. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      42. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      43. Filmowcy Armii Krajowej
      44. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      45. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      46. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      47. Grupa Artyleryjska "Granat”
      48. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      49. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      50. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      51. Reduta BRÓDNOWSKA
      52. Szpitale placówki "Kordian"
      53. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      54. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      55. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      56. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      57. Baza Lotnicza "Łużyce”
      58. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      59. Kompania AK por. "Gryfa”
      60. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      61. Żołnierze Wyklęci
      62. MALI POWSTAŃCY
      63. Akcja oddziału AK "Osjan”
      64. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      65. Reduta ALKAZAR
      66. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      67. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      68. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      69. Fieldorf Emil gen.
      70. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      71. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      72. Żurowski Antoni płk
      73. Dziesięciu Powieszonych
      74. Obóz NKWD w Rembertowie
      75. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      76. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      77. Cichociemni
      78. Zamach na Kutscherę
      79. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      80. Zdobycie Komendy Policji
      81. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      82. Wybuch transportera ładunków
      83. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      84. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      85. Szare Szeregi
      86. Herman Władysław
      87. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      88. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      89. Śmigielski Manswet
      90. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      91. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      92. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      93. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      94. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      95. Batalion AK "Żubr"
      96. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      97. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      98. Sowiecki Trybunał Wojenny
      99. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      100. Kwatera główna NKWD
      101. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      102. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Więzienie Pawiak
      105. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      106. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Dom Janka Bytnara
      108. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      109. Baczyński Krzysztof Kamil
      110. Dom profesorów
      111. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      112. Akcja "Góral"
      113. Obrona Pałacyku Michla
      114. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      115. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      116. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Pilecki Witold rtm.
      118. Veli bej Jedigar
      119. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      120. Fedorońko - Rodzina
      121. Leski Kazimierz
      122. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      123. Baszmakow Wiktor
      124. Szirtładze Irena
      125. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      126. Jankowski Stanisław
      127. Kopiec Powstania Warszawskiego
      128. Pomnik Powstania Warszawskiego
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      130. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      131. Reduta KRÓLEWSKA 16
      132. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      133. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      134. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      135. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      136. Wróbel Stanisław
      137. Obwód GARWOLIN
      138. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      139. Obwód SOCHACZEW
      140. Obwód GRÓJEC
      141. Obwód WĘGRÓW
      142. Obwód PUŁTUSK
      143. Ośrodek GABKA - OSA
      144. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik