Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Dreamsik

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (10.12.2019 09:02:28)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (17.12.2019 11:52:38)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 10.12.2019 10:04:29 10.12.2019 10:10:07 5 0 15
      2. 2 Antonin 10.12.2019 10:12:33 10.12.2019 10:14:30 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 17.12.2019 12:39:58 17.12.2019 12:43:16 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 17.12.2019 12:43:40 17.12.2019 12:47:55 3 0 9
      5. 5 Dom Akademicki 17.12.2019 12:48:19 17.12.2019 12:51:39 5 0 15
      6. 7 Reduta KALISKA 17.12.2019 16:13:19 17.12.2019 16:18:56 4 0 12
      7. 8 Reduta WAWELSKA 17.12.2019 16:19:34 17.12.2019 16:22:39 5 0 15
      8. 9 Zieleniak 17.12.2019 16:23:07 17.12.2019 16:25:21 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Instytut Radowy
      2. Daab Witold Karol
      3. Perlikowski Wiesław
      4. Salamucha Jan
      5. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      6. Reduta BANK POLSKI
      7. Walki na Ryglu
      8. Barykada Żyrardów
      9. Batalion AK "Miotła"
      10. Pułk AK "Baszta"
      11. Zgrupowanie AK "Gurt"
      12. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      13. GLORIA VICTIS
      14. Grobowiec dowódców AK
      15. Kwatera na Łączce
      16. Siedziba Gestapo
      17. Radomska Maria Joanna
      18. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      19. Walki o Uniwersytet Warszawski
      20. Műller Aleksander
      21. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      22. Zaorski Andrzej
      23. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      24. Lewandowski Zbigniew
      25. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      26. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      27. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      28. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      29. Walki na Towarowej
      30. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      31. Zdobycie Gęsiówki
      32. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      33. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      34. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      35. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      36. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      37. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      38. Filmowcy Armii Krajowej
      39. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      40. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      41. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      42. Grupa Artyleryjska "Granat”
      43. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      44. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      45. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      46. Reduta BRÓDNOWSKA
      47. Szpitale placówki "Kordian"
      48. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      49. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      50. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      51. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      52. Baza Lotnicza "Łużyce”
      53. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      54. Kompania AK por. "Gryfa”
      55. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      56. Żołnierze Wyklęci
      57. MALI POWSTAŃCY
      58. Akcja oddziału AK "Osjan”
      59. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      60. Reduta ALKAZAR
      61. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      62. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      63. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      64. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      65. Fieldorf Emil gen.
      66. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      67. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      68. Żurowski Antoni płk
      69. Dziesięciu Powieszonych
      70. Obóz NKWD w Rembertowie
      71. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      72. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      73. Cichociemni
      74. Zamach na Kutscherę
      75. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      76. Zdobycie Komendy Policji
      77. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      78. Wybuch transportera ładunków
      79. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      80. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      81. Szare Szeregi
      82. Rodowicz Jan "Anoda”
      83. Herman Władysław
      84. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      85. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      86. Śmigielski Manswet
      87. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      88. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      89. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      90. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      91. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      92. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      93. Batalion AK "Żubr"
      94. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      95. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      96. Sowiecki Trybunał Wojenny
      97. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      98. Kwatera główna NKWD
      99. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      100. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      101. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Więzienie Pawiak
      103. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      104. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Dom Janka Bytnara
      106. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      107. Baczyński Krzysztof Kamil
      108. Dom profesorów
      109. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      110. Akcja "Góral"
      111. Obrona Pałacyku Michla
      112. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      113. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      114. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Pilecki Witold rtm.
      116. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      117. Veli bej Jedigar
      118. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      119. Fedorońko - Rodzina
      120. Leski Kazimierz
      121. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      122. Baszmakow Wiktor
      123. Szirtładze Irena
      124. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      125. Jankowski Stanisław
      126. Kopiec Powstania Warszawskiego
      127. Pomnik Powstania Warszawskiego
      128. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      130. Reduta KRÓLEWSKA 16
      131. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      132. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      133. Szare Szeregi
      134. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      135. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      136. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      137. Wróbel Stanisław
      138. Obwód GARWOLIN
      139. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      140. Obwód SIEDLCE
      141. Obwód SOCHACZEW
      142. Obwód GRÓJEC
      143. Obwód WĘGRÓW
      144. Obwód PUŁTUSK
      145. Ośrodek GABKA - OSA
      146. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik