Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Gbaited

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:21:49)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (23.10.2019 07:10:23)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 23.10.2019 07:56:47 23.10.2019 08:01:15 2 0 6
      2. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 23.10.2019 07:50:28 23.10.2019 07:54:20 5 0 15
      3. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 23.10.2019 07:46:18 23.10.2019 07:47:04 4 0 12
      4. 154 Kusociński Janusz 23.10.2019 07:49:07 23.10.2019 07:49:29 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Grupa Artyleryjska "Granat”
      49. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Reduta BRÓDNOWSKA
      53. Szpitale placówki "Kordian"
      54. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      55. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      56. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      57. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      58. Baza Lotnicza "Łużyce”
      59. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      60. Kompania AK por. "Gryfa”
      61. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      62. Żołnierze Wyklęci
      63. MALI POWSTAŃCY
      64. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      65. Reduta ALKAZAR
      66. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      67. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      68. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      69. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      70. Fieldorf Emil gen.
      71. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      72. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      73. Żurowski Antoni płk
      74. Dziesięciu Powieszonych
      75. Obóz NKWD w Rembertowie
      76. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      77. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      78. Cichociemni
      79. Zamach na Kutscherę
      80. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      81. Zdobycie Komendy Policji
      82. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      83. Wybuch transportera ładunków
      84. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      85. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      86. Szare Szeregi
      87. Rodowicz Jan "Anoda”
      88. Herman Władysław
      89. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      90. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      91. Śmigielski Manswet
      92. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      93. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      94. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      95. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      96. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      97. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      98. Batalion AK "Żubr"
      99. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      100. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      101. Sowiecki Trybunał Wojenny
      102. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      103. Kwatera główna NKWD
      104. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      105. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      106. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      107. Więzienie Pawiak
      108. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      109. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Dom Janka Bytnara
      111. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      112. Baczyński Krzysztof Kamil
      113. Dom profesorów
      114. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      115. Akcja "Góral"
      116. Obrona Pałacyku Michla
      117. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      118. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      119. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      120. Pilecki Witold rtm.
      121. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      122. Veli bej Jedigar
      123. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      124. Fedorońko - Rodzina
      125. Leski Kazimierz
      126. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      127. Baszmakow Wiktor
      128. Szirtładze Irena
      129. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      130. Jankowski Stanisław
      131. Kopiec Powstania Warszawskiego
      132. Pomnik Powstania Warszawskiego
      133. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      134. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      135. Reduta KRÓLEWSKA 16
      136. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      137. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      138. Szare Szeregi
      139. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      140. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      141. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      142. Wróbel Stanisław
      143. Obwód GARWOLIN
      144. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      145. Obwód SIEDLCE
      146. Obwód SOCHACZEW
      147. Obwód GRÓJEC
      148. Obwód WĘGRÓW
      149. Obwód PUŁTUSK
      150. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik