PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Serszbuk4

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (26.12.2019 23:35:39)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 29.12.2019 23:13:57 29.12.2019 23:16:14 5 6 9
      2. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.12.2019 00:36:54 27.12.2019 00:38:05 4 0 12
      3. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 27.12.2019 00:54:06 27.12.2019 00:58:50 4 3 9
      4. 77 Dziesięciu Powieszonych 27.12.2019 00:43:20 27.12.2019 00:46:29 4 0 12
      5. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 27.12.2019 00:39:35 27.12.2019 00:42:13 5 0 15
      6. 94 Śmigielski Manswet 27.12.2019 00:47:46 27.12.2019 00:53:19 5 2 13

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      48. Grupa Artyleryjska "Granat”
      49. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Reduta BRÓDNOWSKA
      53. Szpitale placówki "Kordian"
      54. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      55. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      56. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      57. Baza Lotnicza "Łużyce”
      58. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      59. Kompania AK por. "Gryfa”
      60. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      61. Żołnierze Wyklęci
      62. MALI POWSTAŃCY
      63. Akcja oddziału AK "Osjan”
      64. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      65. Reduta ALKAZAR
      66. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      67. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      68. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      69. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      70. Fieldorf Emil gen.
      71. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      72. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      73. Żurowski Antoni płk
      74. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      75. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      76. Cichociemni
      77. Zamach na Kutscherę
      78. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      79. Zdobycie Komendy Policji
      80. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      81. Wybuch transportera ładunków
      82. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      83. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      84. Szare Szeregi
      85. Rodowicz Jan "Anoda”
      86. Herman Władysław
      87. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      88. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      89. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      90. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      91. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      92. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      93. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      94. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      95. Batalion AK "Żubr"
      96. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      97. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      98. Sowiecki Trybunał Wojenny
      99. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      100. Kwatera główna NKWD
      101. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      102. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Więzienie Pawiak
      105. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      106. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Dom Janka Bytnara
      108. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      109. Baczyński Krzysztof Kamil
      110. Dom profesorów
      111. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      112. Akcja "Góral"
      113. Obrona Pałacyku Michla
      114. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      115. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      116. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Pilecki Witold rtm.
      118. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      119. Veli bej Jedigar
      120. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      121. Fedorońko - Rodzina
      122. Leski Kazimierz
      123. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      124. Baszmakow Wiktor
      125. Szirtładze Irena
      126. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      127. Jankowski Stanisław
      128. Kopiec Powstania Warszawskiego
      129. Pomnik Powstania Warszawskiego
      130. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      131. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      132. Reduta KRÓLEWSKA 16
      133. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      134. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      135. Szare Szeregi
      136. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      137. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      138. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      139. Wróbel Stanisław
      140. Obwód GARWOLIN
      141. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      142. Obwód SIEDLCE
      143. Obwód SOCHACZEW
      144. Obwód GRÓJEC
      145. Obwód WĘGRÓW
      146. Obwód PUŁTUSK
      147. Ośrodek GABKA - OSA
      148. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik