PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Czarek

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (15.10.2019 21:31:29)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 17.12.2019 09:29:34 17.12.2019 09:31:59 4 2 10
      2. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 17.12.2019 09:45:43 17.12.2019 09:48:28 4 0 12
      3. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 17.12.2019 09:36:55 17.12.2019 09:39:36 4 0 12
      4. 68 Reduta ALKAZAR 17.12.2019 09:24:58 17.12.2019 09:28:38 5 1 14
      5. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 17.12.2019 09:48:54 17.12.2019 09:50:54 5 0 15
      6. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 17.12.2019 09:43:31 17.12.2019 09:45:13 4 1 11
      7. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 17.12.2019 09:39:58 17.12.2019 09:43:13 4 0 12
      8. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 17.12.2019 09:33:01 17.12.2019 09:36:14 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Walki na Towarowej
      37. Zdobycie Gęsiówki
      38. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      39. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      40. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      41. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      42. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      43. Filmowcy Armii Krajowej
      44. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      45. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      46. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      47. Grupa Artyleryjska "Granat”
      48. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      49. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      50. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      51. Reduta BRÓDNOWSKA
      52. Szpitale placówki "Kordian"
      53. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      54. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      55. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      56. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      57. Baza Lotnicza "Łużyce”
      58. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      59. Kompania AK por. "Gryfa”
      60. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      61. Żołnierze Wyklęci
      62. MALI POWSTAŃCY
      63. Akcja oddziału AK "Osjan”
      64. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      65. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      66. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      67. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      68. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      69. Fieldorf Emil gen.
      70. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      71. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      72. Żurowski Antoni płk
      73. Dziesięciu Powieszonych
      74. Obóz NKWD w Rembertowie
      75. Cichociemni
      76. Zamach na Kutscherę
      77. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      78. Zdobycie Komendy Policji
      79. Wybuch transportera ładunków
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      82. Szare Szeregi
      83. Rodowicz Jan "Anoda”
      84. Herman Władysław
      85. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      86. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      87. Śmigielski Manswet
      88. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      89. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      90. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      91. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      92. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      93. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      94. Batalion AK "Żubr"
      95. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      96. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      97. Sowiecki Trybunał Wojenny
      98. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      99. Kwatera główna NKWD
      100. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      101. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Więzienie Pawiak
      104. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      105. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Dom Janka Bytnara
      107. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      108. Baczyński Krzysztof Kamil
      109. Dom profesorów
      110. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      111. Akcja "Góral"
      112. Obrona Pałacyku Michla
      113. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      114. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      116. Pilecki Witold rtm.
      117. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      118. Veli bej Jedigar
      119. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      120. Fedorońko - Rodzina
      121. Leski Kazimierz
      122. Baszmakow Wiktor
      123. Szirtładze Irena
      124. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      125. Jankowski Stanisław
      126. Kopiec Powstania Warszawskiego
      127. Pomnik Powstania Warszawskiego
      128. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      130. Reduta KRÓLEWSKA 16
      131. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      132. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      133. Szare Szeregi
      134. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      135. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      136. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      137. Wróbel Stanisław
      138. Obwód GARWOLIN
      139. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      140. Obwód SIEDLCE
      141. Obwód SOCHACZEW
      142. Obwód GRÓJEC
      143. Obwód WĘGRÓW
      144. Obwód PUŁTUSK
      145. Ośrodek GABKA - OSA
      146. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik