PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Olek007

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:19:30)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (23.10.2019 07:14:22)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 23.10.2019 07:33:27 23.10.2019 07:45:38 5 0 15
      2. 7 Reduta KALISKA 23.10.2019 07:46:29 23.10.2019 07:53:33 3 0 9
      3. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 23.10.2019 07:55:29 23.10.2019 08:01:02 5 0 15
      4. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 23.10.2019 08:01:53 23.10.2019 08:09:04 5 0 15
      5. 127 Fedorońko - Rodzina 23.10.2019 07:21:40 23.10.2019 07:32:13 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta WAWELSKA
      7. Zieleniak
      8. Daab Witold Karol
      9. Perlikowski Wiesław
      10. Salamucha Jan
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Kwatera na Łączce
      21. Siedziba Gestapo
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      24. Walki o Uniwersytet Warszawski
      25. Műller Aleksander
      26. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      27. Zaorski Andrzej
      28. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      29. Lewandowski Zbigniew
      30. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      31. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      32. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      33. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      34. Walki na Towarowej
      35. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      36. Zdobycie Gęsiówki
      37. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      38. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      39. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      40. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      41. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      42. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      43. Filmowcy Armii Krajowej
      44. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      45. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      46. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      47. Grupa Artyleryjska "Granat”
      48. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      49. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      50. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      51. Reduta BRÓDNOWSKA
      52. Szpitale placówki "Kordian"
      53. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      54. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      55. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      56. Baza Lotnicza "Łużyce”
      57. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      58. Kompania AK por. "Gryfa”
      59. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      60. Żołnierze Wyklęci
      61. MALI POWSTAŃCY
      62. Akcja oddziału AK "Osjan”
      63. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      64. Reduta ALKAZAR
      65. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      66. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      67. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      68. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      69. Fieldorf Emil gen.
      70. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      71. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      72. Żurowski Antoni płk
      73. Dziesięciu Powieszonych
      74. Obóz NKWD w Rembertowie
      75. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      76. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      77. Cichociemni
      78. Zamach na Kutscherę
      79. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      80. Zdobycie Komendy Policji
      81. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      82. Wybuch transportera ładunków
      83. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      84. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      85. Szare Szeregi
      86. Rodowicz Jan "Anoda”
      87. Herman Władysław
      88. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      89. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      90. Śmigielski Manswet
      91. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      92. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      93. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      94. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      95. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      96. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      97. Batalion AK "Żubr"
      98. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      99. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      100. Sowiecki Trybunał Wojenny
      101. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      102. Kwatera główna NKWD
      103. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      104. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      105. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      106. Więzienie Pawiak
      107. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      108. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      109. Dom Janka Bytnara
      110. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      111. Baczyński Krzysztof Kamil
      112. Dom profesorów
      113. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      114. Akcja "Góral"
      115. Obrona Pałacyku Michla
      116. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      117. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      118. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      119. Pilecki Witold rtm.
      120. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      121. Veli bej Jedigar
      122. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      123. Leski Kazimierz
      124. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      125. Baszmakow Wiktor
      126. Szirtładze Irena
      127. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      128. Jankowski Stanisław
      129. Kopiec Powstania Warszawskiego
      130. Pomnik Powstania Warszawskiego
      131. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      132. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      133. Reduta KRÓLEWSKA 16
      134. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      135. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      136. Szare Szeregi
      137. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      138. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      139. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      140. Wróbel Stanisław
      141. Obwód GARWOLIN
      142. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      143. Obwód SIEDLCE
      144. Obwód SOCHACZEW
      145. Obwód GRÓJEC
      146. Obwód WĘGRÓW
      147. Obwód PUŁTUSK
      148. Ośrodek GABKA - OSA
      149. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik