Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Jan L

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (24.10.2019 10:51:35)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 2 Antonin 31.10.2019 10:23:29 31.10.2019 10:23:56 5 0 45
      2. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 31.10.2019 10:15:08 31.10.2019 10:16:36 5 0 45
      3. 7 Reduta KALISKA 31.10.2019 09:58:44 31.10.2019 10:02:40 5 0 45
      4. 8 Reduta WAWELSKA 31.10.2019 10:32:22 31.10.2019 10:33:11 5 0 45

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      3. Dom Akademicki
      4. Instytut Radowy
      5. Zieleniak
      6. Daab Witold Karol
      7. Perlikowski Wiesław
      8. Salamucha Jan
      9. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      10. Reduta BANK POLSKI
      11. Walki na Ryglu
      12. Barykada Żyrardów
      13. Batalion AK "Miotła"
      14. Pułk AK "Baszta"
      15. Zgrupowanie AK "Gurt"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Zaorski Andrzej
      27. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      28. Lewandowski Zbigniew
      29. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      30. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      31. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      32. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      33. Walki na Towarowej
      34. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      35. Zdobycie Gęsiówki
      36. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      37. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      38. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      39. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      40. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      41. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      42. Filmowcy Armii Krajowej
      43. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      44. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      45. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      46. Grupa Artyleryjska "Granat”
      47. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      48. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      49. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      50. Reduta BRÓDNOWSKA
      51. Szpitale placówki "Kordian"
      52. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      53. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      54. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      55. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      56. Baza Lotnicza "Łużyce”
      57. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      58. Kompania AK por. "Gryfa”
      59. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      60. Żołnierze Wyklęci
      61. MALI POWSTAŃCY
      62. Akcja oddziału AK "Osjan”
      63. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      64. Reduta ALKAZAR
      65. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      66. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      67. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      68. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      69. Fieldorf Emil gen.
      70. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      71. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      72. Żurowski Antoni płk
      73. Dziesięciu Powieszonych
      74. Obóz NKWD w Rembertowie
      75. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      76. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      77. Cichociemni
      78. Zamach na Kutscherę
      79. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      80. Zdobycie Komendy Policji
      81. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      82. Wybuch transportera ładunków
      83. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      84. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      85. Szare Szeregi
      86. Rodowicz Jan "Anoda”
      87. Herman Władysław
      88. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      89. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      90. Śmigielski Manswet
      91. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      92. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      93. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      94. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      95. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      96. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      97. Batalion AK "Żubr"
      98. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      99. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      100. Sowiecki Trybunał Wojenny
      101. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      102. Kwatera główna NKWD
      103. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      104. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      105. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      106. Więzienie Pawiak
      107. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      108. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      109. Dom Janka Bytnara
      110. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      111. Baczyński Krzysztof Kamil
      112. Dom profesorów
      113. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      114. Akcja "Góral"
      115. Obrona Pałacyku Michla
      116. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      117. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      118. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      119. Pilecki Witold rtm.
      120. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      121. Veli bej Jedigar
      122. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      123. Fedorońko - Rodzina
      124. Leski Kazimierz
      125. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      126. Baszmakow Wiktor
      127. Szirtładze Irena
      128. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      129. Jankowski Stanisław
      130. Kopiec Powstania Warszawskiego
      131. Pomnik Powstania Warszawskiego
      132. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      133. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      134. Reduta KRÓLEWSKA 16
      135. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      136. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      137. Szare Szeregi
      138. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      139. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      140. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      141. Wróbel Stanisław
      142. Obwód GARWOLIN
      143. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      144. Obwód SIEDLCE
      145. Obwód SOCHACZEW
      146. Obwód GRÓJEC
      147. Obwód WĘGRÓW
      148. Obwód PUŁTUSK
      149. Ośrodek GABKA - OSA
      150. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik