PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Eustachy

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (06.11.2019 08:21:33)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (06.11.2019 08:34:39)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:35:30)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:35:53)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:36:11)

      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 06.11.2019 09:41:34 06.11.2019 09:42:34 4 0 12
      2. 91 Herman Władysław 06.11.2019 09:22:40 06.11.2019 09:23:50 4 0 12
      3. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 06.11.2019 09:25:44 06.11.2019 09:26:24 2 0 6
      4. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 06.11.2019 09:30:53 06.11.2019 09:31:35 3 0 9

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      44. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      45. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      46. Filmowcy Armii Krajowej
      47. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      48. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      49. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      50. Grupa Artyleryjska "Granat”
      51. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      52. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      53. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      54. Reduta BRÓDNOWSKA
      55. Szpitale placówki "Kordian"
      56. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      57. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. Kompania AK por. "Gryfa”
      62. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      63. Żołnierze Wyklęci
      64. MALI POWSTAŃCY
      65. Akcja oddziału AK "Osjan”
      66. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      67. Reduta ALKAZAR
      68. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      69. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      70. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      71. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      72. Fieldorf Emil gen.
      73. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      74. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      75. Żurowski Antoni płk
      76. Dziesięciu Powieszonych
      77. Obóz NKWD w Rembertowie
      78. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      79. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      80. Cichociemni
      81. Zamach na Kutscherę
      82. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      83. Zdobycie Komendy Policji
      84. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      85. Wybuch transportera ładunków
      86. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      87. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      88. Szare Szeregi
      89. Rodowicz Jan "Anoda”
      90. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      91. Śmigielski Manswet
      92. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      93. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      94. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      95. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      96. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      97. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      98. Batalion AK "Żubr"
      99. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      100. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      101. Sowiecki Trybunał Wojenny
      102. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      103. Kwatera główna NKWD
      104. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      105. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      106. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      107. Więzienie Pawiak
      108. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      109. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Dom Janka Bytnara
      111. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      112. Baczyński Krzysztof Kamil
      113. Dom profesorów
      114. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      115. Akcja "Góral"
      116. Obrona Pałacyku Michla
      117. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      118. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      119. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      120. Pilecki Witold rtm.
      121. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      122. Veli bej Jedigar
      123. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      124. Fedorońko - Rodzina
      125. Leski Kazimierz
      126. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      127. Baszmakow Wiktor
      128. Szirtładze Irena
      129. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      130. Jankowski Stanisław
      131. Kopiec Powstania Warszawskiego
      132. Pomnik Powstania Warszawskiego
      133. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      134. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      135. Reduta KRÓLEWSKA 16
      136. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      137. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      138. Szare Szeregi
      139. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      140. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      141. Wróbel Stanisław
      142. Obwód GARWOLIN
      143. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      144. Obwód SIEDLCE
      145. Obwód SOCHACZEW
      146. Obwód GRÓJEC
      147. Obwód WĘGRÓW
      148. Obwód PUŁTUSK
      149. Ośrodek GABKA - OSA
      150. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik