PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Karolina_tojak

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (24.10.2019 13:41:05)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 39 Zdobycie Gęsiówki 29.10.2019 12:55:24 29.10.2019 12:56:12 5 0 15
      2. 110 Więzienie Pawiak 29.10.2019 13:21:19 29.10.2019 13:29:19 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      49. Grupa Artyleryjska "Granat”
      50. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      51. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      52. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      53. Reduta BRÓDNOWSKA
      54. Szpitale placówki "Kordian"
      55. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      56. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      57. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. Kompania AK por. "Gryfa”
      62. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      63. Żołnierze Wyklęci
      64. MALI POWSTAŃCY
      65. Akcja oddziału AK "Osjan”
      66. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      67. Reduta ALKAZAR
      68. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      69. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      70. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      71. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      72. Fieldorf Emil gen.
      73. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      74. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      75. Żurowski Antoni płk
      76. Dziesięciu Powieszonych
      77. Obóz NKWD w Rembertowie
      78. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      79. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      80. Cichociemni
      81. Zamach na Kutscherę
      82. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      83. Zdobycie Komendy Policji
      84. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      85. Wybuch transportera ładunków
      86. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      87. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      88. Szare Szeregi
      89. Rodowicz Jan "Anoda”
      90. Herman Władysław
      91. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      92. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      93. Śmigielski Manswet
      94. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      95. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      96. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      97. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      98. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      99. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      100. Batalion AK "Żubr"
      101. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      102. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      103. Sowiecki Trybunał Wojenny
      104. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      105. Kwatera główna NKWD
      106. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      107. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      108. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      109. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      110. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Dom Janka Bytnara
      112. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      113. Baczyński Krzysztof Kamil
      114. Dom profesorów
      115. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      116. Akcja "Góral"
      117. Obrona Pałacyku Michla
      118. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      119. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      120. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      121. Pilecki Witold rtm.
      122. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      123. Veli bej Jedigar
      124. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      125. Fedorońko - Rodzina
      126. Leski Kazimierz
      127. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      128. Baszmakow Wiktor
      129. Szirtładze Irena
      130. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      131. Jankowski Stanisław
      132. Kopiec Powstania Warszawskiego
      133. Pomnik Powstania Warszawskiego
      134. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      135. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      136. Reduta KRÓLEWSKA 16
      137. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      138. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      139. Szare Szeregi
      140. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      141. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      142. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      143. Wróbel Stanisław
      144. Obwód GARWOLIN
      145. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      146. Obwód SIEDLCE
      147. Obwód SOCHACZEW
      148. Obwód GRÓJEC
      149. Obwód WĘGRÓW
      150. Obwód PUŁTUSK
      151. Ośrodek GABKA - OSA
      152. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik