Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Ololosz5

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (04.11.2019 12:54:42)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 04.11.2019 13:55:05 04.11.2019 14:00:13 4 0 12
      2. 154 Kusociński Janusz 04.11.2019 14:01:08 04.11.2019 14:04:14 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      44. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      45. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      46. Filmowcy Armii Krajowej
      47. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      48. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      49. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      50. Grupa Artyleryjska "Granat”
      51. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      52. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      53. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      54. Reduta BRÓDNOWSKA
      55. Szpitale placówki "Kordian"
      56. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      57. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      58. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      59. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      60. Baza Lotnicza "Łużyce”
      61. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      62. Kompania AK por. "Gryfa”
      63. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      64. Żołnierze Wyklęci
      65. MALI POWSTAŃCY
      66. Akcja oddziału AK "Osjan”
      67. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      68. Reduta ALKAZAR
      69. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      70. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      71. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      72. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      73. Fieldorf Emil gen.
      74. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      75. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      76. Żurowski Antoni płk
      77. Dziesięciu Powieszonych
      78. Obóz NKWD w Rembertowie
      79. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      80. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      81. Cichociemni
      82. Zamach na Kutscherę
      83. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      84. Zdobycie Komendy Policji
      85. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      86. Wybuch transportera ładunków
      87. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      88. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      89. Szare Szeregi
      90. Rodowicz Jan "Anoda”
      91. Herman Władysław
      92. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      93. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      94. Śmigielski Manswet
      95. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      96. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      97. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      98. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      99. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      100. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      101. Batalion AK "Żubr"
      102. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      103. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      104. Sowiecki Trybunał Wojenny
      105. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      106. Kwatera główna NKWD
      107. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      108. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      109. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      110. Więzienie Pawiak
      111. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      112. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      113. Dom Janka Bytnara
      114. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      115. Baczyński Krzysztof Kamil
      116. Dom profesorów
      117. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      118. Akcja "Góral"
      119. Obrona Pałacyku Michla
      120. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      121. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      122. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      123. Pilecki Witold rtm.
      124. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      125. Veli bej Jedigar
      126. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      127. Fedorońko - Rodzina
      128. Leski Kazimierz
      129. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      130. Baszmakow Wiktor
      131. Szirtładze Irena
      132. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      133. Jankowski Stanisław
      134. Kopiec Powstania Warszawskiego
      135. Pomnik Powstania Warszawskiego
      136. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      137. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      138. Reduta KRÓLEWSKA 16
      139. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      140. Szare Szeregi
      141. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      142. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      143. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      144. Wróbel Stanisław
      145. Obwód GARWOLIN
      146. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      147. Obwód SIEDLCE
      148. Obwód SOCHACZEW
      149. Obwód GRÓJEC
      150. Obwód WĘGRÓW
      151. Obwód PUŁTUSK
      152. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik