PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Xx_CinCin_xX

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (07.11.2019 15:35:05)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 11.11.2019 18:48:04 11.11.2019 18:49:18 3 2 7
      2. 6 Instytut Radowy 11.11.2019 18:52:29 11.11.2019 18:53:26 1 0 9
      3. 9 Zieleniak 11.11.2019 18:50:02 11.11.2019 18:51:14 1 0 9

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Reduta KALISKA
      6. Reduta WAWELSKA
      7. Daab Witold Karol
      8. Perlikowski Wiesław
      9. Salamucha Jan
      10. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Kwatera na Łączce
      21. Siedziba Gestapo
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      24. Walki o Uniwersytet Warszawski
      25. Műller Aleksander
      26. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      27. Zaorski Andrzej
      28. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      29. Lewandowski Zbigniew
      30. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      31. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      32. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      33. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      34. Walki na Towarowej
      35. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      36. Zdobycie Gęsiówki
      37. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      38. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      39. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      40. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      41. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      42. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      43. Filmowcy Armii Krajowej
      44. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      45. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      46. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      47. Grupa Artyleryjska "Granat”
      48. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      49. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      50. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      51. Reduta BRÓDNOWSKA
      52. Szpitale placówki "Kordian"
      53. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      54. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      55. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      56. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      57. Baza Lotnicza "Łużyce”
      58. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      59. Kompania AK por. "Gryfa”
      60. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      61. Żołnierze Wyklęci
      62. MALI POWSTAŃCY
      63. Akcja oddziału AK "Osjan”
      64. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      65. Reduta ALKAZAR
      66. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      67. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      68. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      69. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      70. Fieldorf Emil gen.
      71. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      72. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      73. Żurowski Antoni płk
      74. Dziesięciu Powieszonych
      75. Obóz NKWD w Rembertowie
      76. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      77. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      78. Cichociemni
      79. Zamach na Kutscherę
      80. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      81. Zdobycie Komendy Policji
      82. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      83. Wybuch transportera ładunków
      84. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      85. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      86. Szare Szeregi
      87. Rodowicz Jan "Anoda”
      88. Herman Władysław
      89. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      90. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      91. Śmigielski Manswet
      92. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      93. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      94. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      95. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      96. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      97. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      98. Batalion AK "Żubr"
      99. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      100. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      101. Sowiecki Trybunał Wojenny
      102. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      103. Kwatera główna NKWD
      104. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      105. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      106. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      107. Więzienie Pawiak
      108. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      109. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Dom Janka Bytnara
      111. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      112. Baczyński Krzysztof Kamil
      113. Dom profesorów
      114. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      115. Akcja "Góral"
      116. Obrona Pałacyku Michla
      117. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      118. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      119. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      120. Pilecki Witold rtm.
      121. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      122. Veli bej Jedigar
      123. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      124. Fedorońko - Rodzina
      125. Leski Kazimierz
      126. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      127. Baszmakow Wiktor
      128. Szirtładze Irena
      129. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      130. Jankowski Stanisław
      131. Kopiec Powstania Warszawskiego
      132. Pomnik Powstania Warszawskiego
      133. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      134. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      135. Reduta KRÓLEWSKA 16
      136. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      137. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      138. Szare Szeregi
      139. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      140. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      141. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      142. Wróbel Stanisław
      143. Obwód GARWOLIN
      144. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      145. Obwód SIEDLCE
      146. Obwód SOCHACZEW
      147. Obwód GRÓJEC
      148. Obwód WĘGRÓW
      149. Obwód PUŁTUSK
      150. Ośrodek GABKA - OSA
      151. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik