Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Krupson

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (10.11.2019 08:23:08)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 29.12.2019 23:30:43 29.12.2019 23:31:22 4 0 12
      2. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 29.12.2019 23:31:48 29.12.2019 23:32:09 0 0 0
      3. 152 Obwód PUŁTUSK 29.12.2019 23:27:37 29.12.2019 23:28:22 2 0 6

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      49. Grupa Artyleryjska "Granat”
      50. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      51. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      52. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      53. Reduta BRÓDNOWSKA
      54. Szpitale placówki "Kordian"
      55. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      56. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      57. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. Kompania AK por. "Gryfa”
      62. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      63. Żołnierze Wyklęci
      64. MALI POWSTAŃCY
      65. Akcja oddziału AK "Osjan”
      66. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      67. Reduta ALKAZAR
      68. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      69. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      70. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      71. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      72. Fieldorf Emil gen.
      73. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      74. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      75. Żurowski Antoni płk
      76. Dziesięciu Powieszonych
      77. Obóz NKWD w Rembertowie
      78. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      79. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      80. Cichociemni
      81. Zamach na Kutscherę
      82. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      83. Zdobycie Komendy Policji
      84. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      85. Wybuch transportera ładunków
      86. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      87. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      88. Szare Szeregi
      89. Rodowicz Jan "Anoda”
      90. Herman Władysław
      91. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      92. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      93. Śmigielski Manswet
      94. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      95. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      96. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      97. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      98. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      99. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      100. Batalion AK "Żubr"
      101. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      102. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      103. Sowiecki Trybunał Wojenny
      104. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      105. Kwatera główna NKWD
      106. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      107. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      108. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      109. Więzienie Pawiak
      110. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      111. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Dom Janka Bytnara
      113. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      114. Baczyński Krzysztof Kamil
      115. Dom profesorów
      116. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      117. Akcja "Góral"
      118. Obrona Pałacyku Michla
      119. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      120. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      121. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      122. Pilecki Witold rtm.
      123. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      124. Veli bej Jedigar
      125. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      126. Fedorońko - Rodzina
      127. Leski Kazimierz
      128. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      129. Baszmakow Wiktor
      130. Szirtładze Irena
      131. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      132. Jankowski Stanisław
      133. Kopiec Powstania Warszawskiego
      134. Pomnik Powstania Warszawskiego
      135. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      136. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      137. Reduta KRÓLEWSKA 16
      138. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      139. Szare Szeregi
      140. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      141. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      142. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      143. Wróbel Stanisław
      144. Obwód GARWOLIN
      145. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      146. Obwód SIEDLCE
      147. Obwód SOCHACZEW
      148. Obwód GRÓJEC
      149. Obwód WĘGRÓW
      150. Ośrodek GABKA - OSA
      151. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik