Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Szach

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (12.11.2019 14:55:34)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (12.11.2019 14:58:48)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 12.11.2019 17:13:46 12.11.2019 17:35:09 5 0 45
      2. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 12.11.2019 18:27:36 12.11.2019 18:43:05 5 0 45
      3. 84 Zdobycie Komendy Policji 12.11.2019 16:18:04 12.11.2019 16:23:37 4 3 27
      4. 86 Wybuch transportera ładunków 12.11.2019 18:11:02 12.11.2019 18:11:41 5 0 45
      5. 118 Akcja "Góral" 12.11.2019 16:46:31 12.11.2019 16:49:45 4 0 36

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      49. Grupa Artyleryjska "Granat”
      50. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      51. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      52. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      53. Reduta BRÓDNOWSKA
      54. Szpitale placówki "Kordian"
      55. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      56. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      57. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. Kompania AK por. "Gryfa”
      62. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      63. Żołnierze Wyklęci
      64. MALI POWSTAŃCY
      65. Akcja oddziału AK "Osjan”
      66. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      67. Reduta ALKAZAR
      68. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      69. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      70. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      71. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      72. Fieldorf Emil gen.
      73. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      74. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      75. Żurowski Antoni płk
      76. Dziesięciu Powieszonych
      77. Obóz NKWD w Rembertowie
      78. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      79. Cichociemni
      80. Zamach na Kutscherę
      81. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      82. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      83. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      84. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      85. Szare Szeregi
      86. Rodowicz Jan "Anoda”
      87. Herman Władysław
      88. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      89. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      90. Śmigielski Manswet
      91. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      92. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      93. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      94. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      95. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      96. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      97. Batalion AK "Żubr"
      98. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      99. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      100. Sowiecki Trybunał Wojenny
      101. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      102. Kwatera główna NKWD
      103. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      104. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      105. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      106. Więzienie Pawiak
      107. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      108. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      109. Dom Janka Bytnara
      110. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      111. Baczyński Krzysztof Kamil
      112. Dom profesorów
      113. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      114. Obrona Pałacyku Michla
      115. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      116. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      118. Pilecki Witold rtm.
      119. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      120. Veli bej Jedigar
      121. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      122. Fedorońko - Rodzina
      123. Leski Kazimierz
      124. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      125. Baszmakow Wiktor
      126. Szirtładze Irena
      127. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      128. Jankowski Stanisław
      129. Kopiec Powstania Warszawskiego
      130. Pomnik Powstania Warszawskiego
      131. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      132. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      133. Reduta KRÓLEWSKA 16
      134. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      135. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      136. Szare Szeregi
      137. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      138. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      139. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      140. Wróbel Stanisław
      141. Obwód GARWOLIN
      142. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      143. Obwód SIEDLCE
      144. Obwód SOCHACZEW
      145. Obwód GRÓJEC
      146. Obwód WĘGRÓW
      147. Obwód PUŁTUSK
      148. Ośrodek GABKA - OSA
      149. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik