Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: zajcu17

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.12.2019 22:18:46)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (29.12.2019 22:56:09)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (29.12.2019 22:58:01)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 29.12.2019 23:29:44 29.12.2019 23:35:30 5 2 13
      2. 2 Antonin 29.12.2019 23:38:31 29.12.2019 23:45:33 3 1 8
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 29.12.2019 23:49:05 29.12.2019 23:53:02 4 2 10
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 30.12.2019 00:01:10 30.12.2019 00:05:06 4 1 11
      5. 5 Dom Akademicki 30.12.2019 00:05:58 30.12.2019 00:09:06 4 1 11

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Instytut Radowy
      2. Reduta KALISKA
      3. Reduta WAWELSKA
      4. Zieleniak
      5. Daab Witold Karol
      6. Perlikowski Wiesław
      7. Salamucha Jan
      8. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      9. Reduta BANK POLSKI
      10. Walki na Ryglu
      11. Barykada Żyrardów
      12. Batalion AK "Miotła"
      13. Pułk AK "Baszta"
      14. Zgrupowanie AK "Gurt"
      15. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      16. GLORIA VICTIS
      17. Grobowiec dowódców AK
      18. Kwatera na Łączce
      19. Siedziba Gestapo
      20. Radomska Maria Joanna
      21. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      22. Walki o Uniwersytet Warszawski
      23. Műller Aleksander
      24. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      25. Zaorski Andrzej
      26. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      27. Lewandowski Zbigniew
      28. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      29. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      30. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      31. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      32. Walki na Towarowej
      33. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      34. Zdobycie Gęsiówki
      35. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      36. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      37. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      38. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      39. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      40. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      41. Filmowcy Armii Krajowej
      42. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      43. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      44. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      45. Grupa Artyleryjska "Granat”
      46. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      47. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      48. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      49. Reduta BRÓDNOWSKA
      50. Szpitale placówki "Kordian"
      51. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      52. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      53. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      54. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      55. Baza Lotnicza "Łużyce”
      56. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      57. Kompania AK por. "Gryfa”
      58. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      59. Żołnierze Wyklęci
      60. MALI POWSTAŃCY
      61. Akcja oddziału AK "Osjan”
      62. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      63. Reduta ALKAZAR
      64. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      65. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      66. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      67. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      68. Fieldorf Emil gen.
      69. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      70. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      71. Żurowski Antoni płk
      72. Dziesięciu Powieszonych
      73. Obóz NKWD w Rembertowie
      74. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      75. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      76. Cichociemni
      77. Zamach na Kutscherę
      78. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      79. Zdobycie Komendy Policji
      80. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      81. Wybuch transportera ładunków
      82. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      83. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      84. Szare Szeregi
      85. Rodowicz Jan "Anoda”
      86. Herman Władysław
      87. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      88. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      89. Śmigielski Manswet
      90. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      91. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      92. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      93. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      94. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      95. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      96. Batalion AK "Żubr"
      97. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      98. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      99. Sowiecki Trybunał Wojenny
      100. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      101. Kwatera główna NKWD
      102. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      103. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      105. Więzienie Pawiak
      106. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      107. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      108. Dom Janka Bytnara
      109. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      110. Baczyński Krzysztof Kamil
      111. Dom profesorów
      112. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      113. Akcja "Góral"
      114. Obrona Pałacyku Michla
      115. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      116. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      118. Pilecki Witold rtm.
      119. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      120. Veli bej Jedigar
      121. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      122. Fedorońko - Rodzina
      123. Leski Kazimierz
      124. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      125. Baszmakow Wiktor
      126. Szirtładze Irena
      127. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      128. Jankowski Stanisław
      129. Kopiec Powstania Warszawskiego
      130. Pomnik Powstania Warszawskiego
      131. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      132. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      133. Reduta KRÓLEWSKA 16
      134. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      135. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      136. Szare Szeregi
      137. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      138. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      139. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      140. Wróbel Stanisław
      141. Obwód GARWOLIN
      142. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      143. Obwód SIEDLCE
      144. Obwód SOCHACZEW
      145. Obwód GRÓJEC
      146. Obwód WĘGRÓW
      147. Obwód PUŁTUSK
      148. Ośrodek GABKA - OSA
      149. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik