PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Karol

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (06.11.2019 08:23:20)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (06.11.2019 08:36:21)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:39:11)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:40:00)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (06.11.2019 08:40:17)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (06.11.2019 08:37:03)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 06.11.2019 09:23:44 06.11.2019 09:24:10 5 0 15
      2. 2 Antonin 06.11.2019 09:27:08 06.11.2019 09:31:48 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      2. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      3. Dom Akademicki
      4. Instytut Radowy
      5. Reduta KALISKA
      6. Reduta WAWELSKA
      7. Zieleniak
      8. Daab Witold Karol
      9. Perlikowski Wiesław
      10. Salamucha Jan
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Batalion AK "Miotła"
      16. Pułk AK "Baszta"
      17. Zgrupowanie AK "Gurt"
      18. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      19. GLORIA VICTIS
      20. Grobowiec dowódców AK
      21. Kwatera na Łączce
      22. Siedziba Gestapo
      23. Radomska Maria Joanna
      24. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      25. Walki o Uniwersytet Warszawski
      26. Műller Aleksander
      27. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      28. Zaorski Andrzej
      29. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      30. Lewandowski Zbigniew
      31. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      32. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      33. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      34. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      35. Walki na Towarowej
      36. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      37. Zdobycie Gęsiówki
      38. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      39. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      40. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      41. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      42. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      43. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      44. Filmowcy Armii Krajowej
      45. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      46. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      47. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      48. Grupa Artyleryjska "Granat”
      49. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Reduta BRÓDNOWSKA
      53. Szpitale placówki "Kordian"
      54. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      55. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      56. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      57. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      58. Baza Lotnicza "Łużyce”
      59. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      60. Kompania AK por. "Gryfa”
      61. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      62. Żołnierze Wyklęci
      63. MALI POWSTAŃCY
      64. Akcja oddziału AK "Osjan”
      65. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      66. Reduta ALKAZAR
      67. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      68. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      69. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      70. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      71. Fieldorf Emil gen.
      72. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      73. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      74. Żurowski Antoni płk
      75. Dziesięciu Powieszonych
      76. Obóz NKWD w Rembertowie
      77. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      78. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      79. Cichociemni
      80. Zamach na Kutscherę
      81. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      82. Zdobycie Komendy Policji
      83. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      84. Wybuch transportera ładunków
      85. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      86. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      87. Szare Szeregi
      88. Rodowicz Jan "Anoda”
      89. Herman Władysław
      90. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      91. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      92. Śmigielski Manswet
      93. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      94. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      95. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      96. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      97. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      98. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      99. Batalion AK "Żubr"
      100. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      101. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      102. Sowiecki Trybunał Wojenny
      103. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      104. Kwatera główna NKWD
      105. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      106. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      107. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      108. Więzienie Pawiak
      109. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      110. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Dom Janka Bytnara
      112. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      113. Baczyński Krzysztof Kamil
      114. Dom profesorów
      115. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      116. Akcja "Góral"
      117. Obrona Pałacyku Michla
      118. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      119. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      120. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      121. Pilecki Witold rtm.
      122. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      123. Veli bej Jedigar
      124. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      125. Fedorońko - Rodzina
      126. Leski Kazimierz
      127. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      128. Baszmakow Wiktor
      129. Szirtładze Irena
      130. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      131. Jankowski Stanisław
      132. Kopiec Powstania Warszawskiego
      133. Pomnik Powstania Warszawskiego
      134. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      135. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      136. Reduta KRÓLEWSKA 16
      137. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      138. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      139. Szare Szeregi
      140. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      141. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      142. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      143. Wróbel Stanisław
      144. Obwód GARWOLIN
      145. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      146. Obwód SIEDLCE
      147. Obwód SOCHACZEW
      148. Obwód GRÓJEC
      149. Obwód WĘGRÓW
      150. Obwód PUŁTUSK
      151. Ośrodek GABKA - OSA
      152. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik