Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Redaktor

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (02.05.2018 19:25:39)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (04.05.2018 13:08:10)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (04.05.2018 13:12:30)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (04.05.2018 13:14:52)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (04.05.2018 13:17:35)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (04.05.2018 13:29:55)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 29.07.2018 18:57:35 29.07.2018 18:59:05 5 0 45
      2. 2 Antonin 04.05.2018 16:46:09 04.05.2018 16:47:27 5 0 45
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 04.05.2018 17:29:48 04.05.2018 17:31:55 5 0 45
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 04.05.2018 17:39:01 04.05.2018 17:40:54 5 0 45
      5. 5 Dom Akademicki 04.05.2018 17:20:25 04.05.2018 17:22:20 5 0 45
      6. 6 Instytut Radowy 04.05.2018 16:29:32 04.05.2018 16:30:56 5 0 45
      7. 7 Reduta KALISKA 04.05.2018 16:38:59 04.05.2018 16:40:20 5 0 45
      8. 8 Reduta WAWELSKA 04.05.2018 16:21:02 04.05.2018 16:23:33 5 0 45
      9. 9 Zieleniak 04.05.2018 18:00:16 04.05.2018 18:01:40 5 0 45
      10. 10 Daab Witold Karol 09.12.2018 13:16:11 09.12.2018 13:16:49 5 0 45
      11. 11 Perlikowski Wiesław 11.11.2018 13:03:33 11.11.2018 13:04:45 5 0 45
      12. 12 Salamucha Jan 29.12.2018 21:13:43 29.12.2018 21:14:42 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 13.06.2018 16:35:41 13.06.2018 16:36:51 5 0 45
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 10.06.2018 09:44:07 10.06.2018 09:45:32 5 0 45
      15. 15 Walki na Ryglu 10.06.2018 09:47:48 10.06.2018 09:49:01 5 0 45
      16. 16 Barykada Żyrardów 10.06.2018 09:52:32 10.06.2018 09:53:42 5 0 45
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 28.10.2018 15:43:47 28.10.2018 15:44:23 5 0 45
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 01.12.2018 14:12:33 01.12.2018 14:13:14 4 0 36
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 01.12.2018 14:31:12 01.12.2018 14:31:56 5 0 45
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 15.08.2018 14:33:03 15.08.2018 14:34:01 5 0 45
      21. 21 GLORIA VICTIS 28.10.2018 15:35:13 28.10.2018 15:36:16 5 0 45
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 01.12.2018 14:21:04 01.12.2018 14:22:13 5 0 45
      23. 23 Kwatera na Łączce 01.12.2018 15:01:20 01.12.2018 15:02:14 5 0 45
      24. 24 Siedziba Gestapo 06.05.2018 12:42:42 06.05.2018 12:43:14 5 0 45
      25. 25 Radomska Maria Joanna 25.11.2018 15:01:00 25.11.2018 15:01:33 5 0 45
      26. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 31.05.2018 08:01:08 31.05.2018 08:02:48 5 0 45
      27. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 29.07.2018 18:08:31 29.07.2018 18:09:55 5 0 45
      28. 28 Műller Aleksander 01.12.2018 15:11:36 01.12.2018 15:12:37 5 0 45
      29. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 31.05.2018 08:24:52 31.05.2018 08:26:00 5 0 45
      30. 30 Zaorski Andrzej 04.05.2018 18:16:03 04.05.2018 18:17:04 5 0 45
      31. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 31.05.2018 08:12:23 31.05.2018 08:13:16 5 0 45
      32. 32 Lewandowski Zbigniew 27.05.2018 11:43:00 27.05.2018 11:43:31 5 0 45
      33. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 27.05.2018 11:29:21 27.05.2018 11:29:53 5 0 45
      34. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 06.05.2018 11:47:13 06.05.2018 11:48:04 5 0 45
      35. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 03.12.2018 16:39:09 03.12.2018 16:39:48 5 0 45
      36. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 07.12.2018 16:23:14 07.12.2018 16:23:54 5 0 45
      37. 37 Walki na Towarowej 07.12.2018 16:13:02 07.12.2018 16:13:32 5 0 45
      38. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 09.12.2018 13:14:48 09.12.2018 13:15:25 5 0 45
      39. 39 Zdobycie Gęsiówki 01.11.2018 18:29:30 01.11.2018 18:30:07 5 0 45
      40. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 29.07.2018 18:22:23 29.07.2018 18:24:08 5 0 45
      41. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 20.06.2018 18:07:53 20.06.2018 18:08:57 5 0 45
      42. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 04.05.2018 15:59:56 04.05.2018 16:01:23 5 0 45
      43. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 04.11.2018 14:47:57 04.11.2018 14:48:34 5 0 45
      44. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 04.11.2018 13:48:51 04.11.2018 13:49:37 5 0 45
      45. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 01.11.2018 17:43:22 01.11.2018 17:44:18 5 0 45
      46. 46 Filmowcy Armii Krajowej 01.11.2018 17:26:24 01.11.2018 17:26:56 5 0 45
      47. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 09.12.2018 12:31:14 09.12.2018 12:32:00 5 0 45
      48. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 11.11.2018 11:17:55 11.11.2018 11:19:41 5 0 45
      49. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 29.12.2018 20:55:46 29.12.2018 20:56:45 5 0 15
      50. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 07.08.2018 14:54:03 07.08.2018 14:54:58 5 0 45
      51. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 02.12.2018 12:21:47 02.12.2018 12:23:10 5 0 45
      52. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 15.09.2018 16:56:31 15.09.2018 16:57:46 5 0 45
      53. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 02.11.2018 10:10:54 02.11.2018 10:12:09 5 0 45
      54. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 11.11.2018 12:33:03 11.11.2018 12:33:45 5 0 45
      55. 55 Szpitale placówki "Kordian" 12.11.2018 12:42:36 12.11.2018 12:43:17 5 0 45
      56. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 14.08.2018 16:06:28 14.08.2018 16:07:02 5 0 45
      57. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 14.10.2018 09:54:46 14.10.2018 09:56:34 5 0 45
      58. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 02.11.2018 12:48:44 02.11.2018 12:49:42 5 0 45
      59. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 13.06.2018 16:41:43 13.06.2018 16:42:22 5 0 45
      60. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 24.11.2018 13:23:48 24.11.2018 13:24:19 5 0 45
      61. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 30.12.2018 09:46:08 30.12.2018 09:47:35 5 0 15
      62. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 29.12.2018 22:11:35 29.12.2018 22:12:20 5 0 15
      63. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 09.12.2018 12:24:22 09.12.2018 12:25:03 5 0 45
      64. 64 Żołnierze Wyklęci 29.11.2018 17:29:14 29.11.2018 17:29:59 5 0 45
      65. 65 MALI POWSTAŃCY 11.11.2018 11:51:35 11.11.2018 11:52:03 5 0 45
      66. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 29.12.2018 20:57:12 29.12.2018 20:58:05 5 0 15
      67. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 29.12.2018 20:58:41 29.12.2018 20:59:46 5 0 15
      68. 68 Reduta ALKAZAR 14.08.2018 15:28:53 14.08.2018 15:29:40 5 0 45
      69. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 07.08.2018 15:03:39 07.08.2018 15:04:16 5 0 45
      70. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 21.10.2018 14:42:40 21.10.2018 14:43:07 5 0 45
      71. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 31.05.2018 08:29:44 31.05.2018 08:31:08 5 0 45
      72. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 02.12.2018 10:51:12 02.12.2018 10:53:01 5 0 45
      73. 73 Fieldorf Emil gen. 21.10.2018 15:23:00 21.10.2018 15:23:46 5 0 45
      74. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 15.09.2018 15:58:48 15.09.2018 16:00:26 5 0 45
      75. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 15.09.2018 16:59:24 15.09.2018 17:12:14 5 0 15
      76. 76 Żurowski Antoni płk 09.09.2018 10:46:27 09.09.2018 10:47:35 5 0 45
      77. 77 Dziesięciu Powieszonych 02.11.2018 10:26:06 02.11.2018 10:26:49 5 0 45
      78. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 02.11.2018 10:40:51 02.11.2018 10:41:34 5 0 45
      79. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 20.06.2018 18:36:29 20.06.2018 18:50:31 5 0 45
      80. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 20.06.2018 17:50:14 20.06.2018 17:51:12 5 0 45
      81. 81 Cichociemni 06.05.2018 12:12:07 06.05.2018 12:13:19 5 0 45
      82. 82 Zamach na Kutscherę 06.05.2018 12:25:05 06.05.2018 12:25:42 5 0 45
      83. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 20.06.2018 19:03:03 20.06.2018 19:04:18 5 0 45
      84. 84 Zdobycie Komendy Policji 29.07.2018 18:04:13 29.07.2018 18:05:51 5 0 45
      85. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 29.07.2018 18:36:58 29.07.2018 18:38:31 5 0 45
      86. 86 Wybuch transportera ładunków 20.06.2018 18:02:42 20.06.2018 18:04:20 5 0 45
      87. 87 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada 11.11.2018 13:38:52 11.11.2018 13:39:22 5 0 45
      88. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 15.09.2018 17:35:54 15.09.2018 17:36:45 5 0 45
      89. 89 Szare Szeregi 12.11.2018 13:13:55 12.11.2018 13:14:37 5 0 45
      90. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 25.11.2018 15:16:04 25.11.2018 15:16:43 5 0 45
      91. 91 Herman Władysław 25.11.2018 15:01:53 25.11.2018 15:02:42 5 0 45
      92. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 14.10.2018 10:51:48 14.10.2018 10:52:42 5 0 15
      93. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 02.11.2018 12:01:21 02.11.2018 12:02:00 5 0 45
      94. 94 Śmigielski Manswet 02.11.2018 11:05:14 02.11.2018 11:06:19 5 0 45
      95. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 13.06.2018 16:56:23 13.06.2018 16:57:06 5 0 45
      96. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 12.11.2018 13:41:41 12.11.2018 13:42:36 5 0 45
      97. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 30.12.2018 09:41:58 30.12.2018 09:43:02 5 0 15
      98. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 24.11.2018 13:29:06 24.11.2018 13:29:55 5 0 45
      99. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 10.11.2018 14:54:00 10.11.2018 14:54:28 5 0 45
      100. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 30.12.2018 09:41:00 30.12.2018 09:41:42 5 0 15
      101. 101 Batalion AK "Żubr" 03.09.2018 11:57:49 03.09.2018 11:59:03 5 0 45
      102. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 30.12.2018 09:47:59 30.12.2018 09:49:11 5 0 15
      103. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 03.09.2018 11:44:08 03.09.2018 11:44:30 5 0 45
      104. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 17.11.2018 14:19:29 17.11.2018 14:20:59 4 0 36
      105. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 17.11.2018 14:48:30 17.11.2018 14:49:04 5 0 45
      106. 106 Kwatera główna NKWD 17.11.2018 14:58:02 17.11.2018 14:58:51 5 0 45
      107. 107 Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16 12.11.2018 14:16:07 12.11.2018 14:16:50 5 0 45
      108. 108 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej 12.11.2018 14:11:26 12.11.2018 14:12:09 5 0 45
      109. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 31.05.2018 08:39:12 31.05.2018 08:39:57 5 0 45
      110. 110 Więzienie Pawiak 03.12.2018 16:57:29 03.12.2018 16:58:33 5 0 45
      111. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 18.06.2018 15:06:08 18.06.2018 15:07:05 5 0 45
      112. 112 Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego 06.05.2018 12:35:16 06.05.2018 12:35:56 5 0 45
      113. 113 Dom Janka Bytnara 27.05.2018 11:21:19 27.05.2018 11:22:21 5 0 45
      114. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 04.05.2018 17:11:47 04.05.2018 17:13:51 5 0 45
      115. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 10.06.2018 10:04:54 10.06.2018 10:05:50 5 0 45
      116. 116 Dom profesorów 31.05.2018 08:17:09 31.05.2018 08:18:58 5 0 45
      117. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 06.05.2018 12:27:18 06.05.2018 12:28:09 5 0 45
      118. 118 Akcja "Góral" 10.06.2018 10:11:32 10.06.2018 10:14:32 5 0 45
      119. 119 Obrona Pałacyku Michla 04.11.2018 14:52:58 04.11.2018 14:53:45 5 0 45
      120. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 01.12.2018 14:05:33 01.12.2018 14:06:47 5 0 45
      121. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 09.09.2018 10:33:44 09.09.2018 10:34:29 5 0 45
      122. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 24.06.2018 15:40:07 24.06.2018 15:42:00 5 0 45
      123. 123 Pilecki Witold rtm. 24.06.2018 15:34:13 24.06.2018 15:36:14 5 0 45
      124. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 29.12.2018 22:27:16 29.12.2018 22:28:23 4 0 12
      125. 125 Veli bej Jedigar 02.12.2018 11:36:48 02.12.2018 11:38:01 5 0 45
      126. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 20.05.2018 16:35:26 20.05.2018 16:36:13 5 0 45
      127. 127 Fedorońko - Rodzina 24.06.2018 15:23:42 24.06.2018 15:25:09 5 0 45
      128. 128 Leski Kazimierz 06.05.2018 11:42:05 06.05.2018 11:42:48 5 0 45
      129. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 06.05.2018 11:19:39 06.05.2018 11:20:48 5 0 45
      130. 130 Baszmakow Wiktor 01.11.2018 17:04:38 01.11.2018 17:06:02 5 0 45
      131. 131 Szirtładze Irena 01.12.2018 14:17:14 01.12.2018 14:17:59 5 0 45
      132. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 06.05.2018 12:02:10 06.05.2018 12:02:51 5 0 45
      133. 133 Jankowski Stanisław 09.12.2018 13:18:33 09.12.2018 13:19:46 3 0 27
      134. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 01.12.2018 11:10:13 01.12.2018 11:10:40 5 0 45
      135. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 20.06.2018 17:53:41 20.06.2018 17:56:07 5 0 45
      136. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 13.06.2018 15:50:02 13.06.2018 15:50:39 5 0 45
      137. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 29.12.2018 21:19:31 29.12.2018 21:20:24 5 0 15
      138. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 29.07.2018 19:06:04 29.07.2018 19:07:33 5 0 45
      139. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 29.12.2018 21:31:00 29.12.2018 21:31:43 5 0 15
      140. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 29.12.2018 21:23:56 29.12.2018 21:26:39 5 0 15
      141. 141 Szare Szeregi 23.12.2018 12:54:44 23.12.2018 12:56:16 5 0 15
      142. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 14.10.2018 09:14:35 14.10.2018 09:15:46 5 0 60
      143. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 29.12.2018 21:56:12 29.12.2018 21:57:11 5 0 15
      144. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 29.12.2018 21:54:46 29.12.2018 21:55:32 5 0 15
      145. 145 Wróbel Stanisław 29.12.2018 21:50:52 29.12.2018 21:52:04 5 0 15
      146. 146 Obwód GARWOLIN 29.12.2018 21:49:44 29.12.2018 21:50:30 5 0 15
      147. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 29.12.2018 21:48:09 29.12.2018 21:48:52 5 0 15
      148. 148 Obwód SIEDLCE 23.12.2018 13:47:17 23.12.2018 13:48:11 5 0 15
      149. 149 Obwód SOCHACZEW 19.05.2018 11:42:16 19.05.2018 11:42:53 5 0 75
      150. 150 Obwód GRÓJEC 03.05.2018 09:58:02 03.05.2018 10:02:07 5 0 75
      151. 151 Obwód WĘGRÓW 29.12.2018 21:42:30 29.12.2018 21:43:34 5 0 15
      152. 152 Obwód PUŁTUSK 29.12.2018 21:40:50 29.12.2018 21:41:46 5 0 15
      153. 153 Ośrodek GABKA - OSA 03.05.2018 11:10:52 03.05.2018 11:13:17 5 0 75
      154. 154 Kusociński Janusz 29.12.2018 21:34:33 29.12.2018 21:35:36 5 0 15

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci
      1. Sielce GUS 167 04.05.2018 15:32:47 04.05.2018 15:56:14 Batalion szturmowy AK "Odwet II" (212)
      2. GUS Pomnik Lotnika 167 04.05.2018 16:05:37 04.05.2018 16:20:27 Reduta WAWELSKA (16)
      3. Ochota-Ratusz Bitwy Warszawskiej 1920 1 04.05.2018 17:49:08 04.05.2018 17:56:14 Zieleniak (17)
      4. Sielce Krucza (d. DH Smyk) 180 06.05.2018 10:48:36 06.05.2018 11:13:25 Leski Kazimierz (335)
      5. Sielce Legia-Stadion 159 20.05.2018 15:56:36 20.05.2018 16:07:52 Słowacy w Powstaniu Warszawskim (333)
      6. Stępińska Metro Pole Mokotowskie 168 27.05.2018 10:56:41 27.05.2018 11:04:43 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (187)
      7. Sielce POLITECHNIKA 131 31.05.2018 07:32:27 31.05.2018 07:43:29 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 (118)
      8. Sielce POLITECHNIKA 131 10.06.2018 08:50:19 10.06.2018 09:05:38 Reduta BANK POLSKI (27)
      9. POLITECHNIKA RATUSZ ARSENAŁ M1 10.06.2018 09:09:46 10.06.2018 09:22:11 Reduta BANK POLSKI (27)
      10. PRZEKORNA Wilanów 519 13.06.2018 15:57:56 13.06.2018 16:32:32 Sokołowski Mieczysław Kazimierz (21)
      11. Sielce POLITECHNIKA 131 20.06.2018 16:31:48 20.06.2018 17:06:57 Właz do kanału przy placu Krasińskich (255)
      12. POLITECHNIKA RATUSZ ARSENAŁ M1 20.06.2018 17:11:24 20.06.2018 17:21:45 Właz do kanału przy placu Krasińskich (255)
      13. Sielce POLITECHNIKA 131 24.06.2018 13:45:16 24.06.2018 14:35:57 Fedorońko - Rodzina (334)
      14. POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 24.06.2018 14:39:57 24.06.2018 14:57:39 Fedorońko - Rodzina (334)
      15. Iwicka POLITECHNIKA 131 29.07.2018 17:15:59 29.07.2018 17:22:41 Zdobycie Komendy Policji (259)
      16. POLITECHNIKA Metro Świętokrzyska M1 29.07.2018 17:25:42 29.07.2018 17:36:37 Zdobycie Komendy Policji (259)
      17. Metro Świętokrzyska Nowy Świat - Uniwersytet (przystanek Nowy Świat) M2 29.07.2018 17:44:18 29.07.2018 17:56:01 Zdobycie Komendy Policji (259)
      18. Centrum Nauki Kopernik Metro Świętokrzyska M2 29.07.2018 18:41:06 29.07.2018 18:52:07 Budynek PAST-y (1)
      19. Wiśniowa Królikarnia Z4 07.08.2018 14:17:34 07.08.2018 14:52:39 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" (244)
      20. Wiśniowa Madalińskiego 168 14.08.2018 14:32:45 14.08.2018 15:01:35 Dom Janka Bytnara (288)
      21. Madalińskiego Odyńca 174 14.08.2018 15:04:07 14.08.2018 15:25:08 Reduta ALKAZAR (243)
      22. Odyńca Polskie Radio 174 14.08.2018 15:35:01 14.08.2018 15:41:27 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” (229)
      23. Bukowińska Wyścigi 31 14.08.2018 15:47:03 14.08.2018 15:55:09 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” (229)
      24. Ks. Popiełuszki Metro Marymont 17 03.09.2018 11:47:33 03.09.2018 11:56:49 Batalion AK "Żubr" (276)
      25. Dworzec Wileński Inżynierska 25 09.09.2018 10:38:02 09.09.2018 10:43:32 Żurowski Antoni płk (251)
      26. Sielce Rakowiecka 167 15.09.2018 14:58:55 15.09.2018 15:08:22 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI (224)
      27. Pl. Unii Lubelskiej Stare Miasto 4 15.09.2018 15:12:27 15.09.2018 15:46:22 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” (249)
      28. Park Praski Dworzec Wileński 26 15.09.2018 16:08:49 15.09.2018 16:17:46 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego (296)
      29. Inżynierska Ząbkowska 169 15.09.2018 16:38:22 15.09.2018 16:48:42 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" (225)
      30. Korsaka HUTNICZA 170 15.09.2018 17:20:21 15.09.2018 17:34:06 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 (263)
      31. Sielce Rakowiecka 168 14.10.2018 07:22:03 14.10.2018 07:36:39 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN (359)
      32. Pl. Unii Lubelskiej Francuska 138 14.10.2018 07:42:26 14.10.2018 08:22:05 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN (359)
      33. Francuska BYSŁAWSKA 146 14.10.2018 08:22:47 14.10.2018 08:53:07 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN (359)
      34. KROKUSÓW BŁOTA 213 14.10.2018 08:55:55 14.10.2018 08:57:30 Oddział Bojowy AK "Skryty” (230)
      35. BŁOTA Czekanowska 213 14.10.2018 09:26:43 14.10.2018 09:49:26 Oddział Bojowy AK "Skryty” (230)
      36. Czekanowska NARCYZOWA 142 14.10.2018 10:03:44 14.10.2018 10:09:10 Pomnik GÓRA LOTNIKA (267)
      37. Konduktorska Chełmska 141 21.10.2018 14:02:04 21.10.2018 14:13:59 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" (245)
      38. Chełmska Sadyba 131 21.10.2018 14:16:31 21.10.2018 14:33:41 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" (245)
      39. Goraszewska Al. Witosa 131 21.10.2018 14:51:09 21.10.2018 14:58:05 Fieldorf Emil gen. (248)
      40. Al. Witosa Meissnera 168 21.10.2018 15:04:53 21.10.2018 15:15:48 Fieldorf Emil gen. (248)
      41. Sielce Powązkowska 180 28.10.2018 13:33:54 28.10.2018 14:17:08 GLORIA VICTIS (87)
      42. Sielce Dw. Centralny (Złote Tarasy) 131 01.11.2018 16:06:02 01.11.2018 16:26:01 Zgrupowanie AK "Chrobry II” (204)
      43. Dw. Centralny (Złote Tarasy) Muzeum Powstania Warszawskiego 24 01.11.2018 16:28:57 01.11.2018 16:36:59 Zgrupowanie AK "Chrobry II” (204)
      44. Chłodna Smocza 157 01.11.2018 17:58:08 01.11.2018 18:16:55 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego (202)
      45. Sielce POLITECHNIKA 131 02.11.2018 08:42:04 02.11.2018 09:16:49 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK (226)
      46. POLITECHNIKA Eskulapów 143 02.11.2018 09:25:52 02.11.2018 10:06:54 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK (226)
      47. PKP REMBERTÓW KLASZTORNA 115 02.11.2018 10:29:36 02.11.2018 10:35:20 Obóz NKWD w Rembertowie (253)
      48. PKP REMBERTÓW ZIELONA 183 02.11.2018 10:43:58 02.11.2018 11:02:57 Śmigielski Manswet (269)
      49. PKP REMBERTÓW ZIELONA 183 02.11.2018 10:44:35 02.11.2018 11:01:15 Śmigielski Manswet (269)
      50. ZIELONA SOSNOWA 183 02.11.2018 11:12:38 02.11.2018 11:22:10 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim (268)
      51. SOSNOWA IX POPRZECZNA 115 02.11.2018 11:25:25 02.11.2018 11:53:29 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim (268)
      52. IX POPRZECZNA KAJKI 115 02.11.2018 12:07:59 02.11.2018 12:19:37 5. kompania III Rejonu "Dęby” (231)
      53. KAJKI SAGALLI 502 02.11.2018 12:21:12 02.11.2018 12:44:56 5. kompania III Rejonu "Dęby” (231)
      54. Sielce POLITECHNIKA 131 04.11.2018 12:31:55 04.11.2018 12:44:39 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK (216)
      55. POLITECHNIKA Metro Marymont M1 04.11.2018 12:48:35 04.11.2018 13:05:32 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK (216)
      56. Ks. Popiełuszki Zajezdnia Wola 27 04.11.2018 14:15:49 04.11.2018 14:41:54 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA (215)
      57. Sielce KRAKOWIAKÓW 141 10.11.2018 14:03:07 10.11.2018 14:46:05 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” (274)
      58. Sielce POLITECHNIKA 131 11.11.2018 10:01:13 11.11.2018 10:15:53 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (221)
      59. POLITECHNIKA Metro Młociny M1 11.11.2018 10:22:01 11.11.2018 10:56:08 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (221)
      60. Metro Młociny MYŚLIBORSKA 2 11.11.2018 10:57:46 11.11.2018 11:06:53 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (221)
      61. MYŚLIBORSKA Leśnej Polanki 211 11.11.2018 11:08:22 11.11.2018 11:15:52 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW (221)
      62. Leśnej Polanki MEHOFFERA 126 11.11.2018 11:26:02 11.11.2018 11:42:36 MALI POWSTAŃCY (240)
      63. MEHOFFERA ŻERAŃ FSO 509 11.11.2018 11:54:40 11.11.2018 12:19:53 Reduta BRÓDNOWSKA (227)
      64. ŻERAŃ FSO Bartnicza 114 11.11.2018 12:20:32 11.11.2018 12:32:11 Reduta BRÓDNOWSKA (227)
      65. Bartnicza REMBIELIŃSKA 114 11.11.2018 12:37:20 11.11.2018 12:42:17 Perlikowski Wiesław (19)
      66. REMBIELIŃSKA STANIEWICKA 1 11.11.2018 12:44:35 11.11.2018 12:50:49 Perlikowski Wiesław (19)
      67. STANIEWICKA RONDO ŻABA 1 11.11.2018 13:18:25 11.11.2018 13:21:12 Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada (262)
      68. Sielce PL.TYSIĄCLECIA 187 12.11.2018 11:33:51 12.11.2018 12:29:20 Szpitale placówki "Kordian" (228)
      69. PL.TYSIĄCLECIA ADAMIECKIEGO 187 12.11.2018 12:53:35 12.11.2018 13:07:37 Szare Szeregi (264)
      70. ADAMIECKIEGO ZAPUSTNA 187 12.11.2018 13:16:54 12.11.2018 13:29:23 Grób wojenny sześciu podchorążych AK (271)
      71. ZAPUSTNA PKP WŁOCHY 187 12.11.2018 13:53:57 12.11.2018 14:00:46 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej (283)
      72. WAŁOWICKA PKP WŁOCHY 189 12.11.2018 14:34:03 12.11.2018 14:48:33 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" (272)
      73. Sielce Pl. Zamkowy 180 17.11.2018 11:55:06 17.11.2018 12:19:47 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” (249)
      74. Ratuszowa-ZOO Bródnowska 4 17.11.2018 14:05:33 17.11.2018 14:10:27 Sowiecki Trybunał Wojenny (279)
      75. 11 Listopada Namysłowska 135 17.11.2018 14:28:29 17.11.2018 14:45:38 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie (280)
      76. Sielce NOVOTEL 141 24.11.2018 12:27:33 24.11.2018 13:12:56 Baza Lotnicza "Łużyce” (233)
      77. NOVOTEL SASANKI 154 24.11.2018 13:13:32 24.11.2018 13:19:49 Baza Lotnicza "Łużyce” (233)
      78. Sielce Spacerowa 131 25.11.2018 14:09:57 25.11.2018 14:19:53 Radomska Maria Joanna (116)
      79. Metro Pole Mokotowskie Dw. Gdański M1 29.11.2018 15:17:41 29.11.2018 15:30:54 Żołnierze Wyklęci (239)
      80. DWORZEC GDAŃSKI Nowe Bemowo 28 29.11.2018 15:39:23 29.11.2018 17:12:29 Żołnierze Wyklęci (239)
      81. Sielce Bartycka 167 01.12.2018 10:46:00 01.12.2018 10:56:25 Kopiec Powstania Warszawskiego (351)
      82. Sielce Powązki-Cm. Wojskowy 180 01.12.2018 12:56:14 01.12.2018 13:56:50 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY (295)
      83. Sielce POLITECHNIKA 131 02.12.2018 09:49:58 02.12.2018 10:14:41 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom (247)
      84. POLITECHNIKA Kakowskiego 151 02.12.2018 10:15:55 02.12.2018 10:47:08 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom (247)
      85. Kakowskiego Os. Majdańska 135 02.12.2018 10:55:22 02.12.2018 11:15:16 Veli bej Jedigar (313)
      86. Os. Majdańska Szaserów-Szpital 188 02.12.2018 11:16:37 02.12.2018 11:29:16 Veli bej Jedigar (313)
      87. Szaserów-Szpital Międzyborska 102 02.12.2018 11:38:51 02.12.2018 11:59:35 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI (224)
      88. Międzyborska Al. Zieleniecka 3 02.12.2018 12:00:29 02.12.2018 12:13:11 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI (224)
      89. Biblioteka Narodowa Anielewicza 33 03.12.2018 16:08:37 03.12.2018 16:26:58 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego (202)
      90. Wiśniowa Biblioteka Narodowa 167 07.12.2018 15:22:50 07.12.2018 15:26:49 Walki na Towarowej (205)
      91. Metro Pole Mokotowskie Centrum M1 07.12.2018 15:33:36 07.12.2018 15:40:26 Walki na Towarowej (205)
      92. CENTRUM Pl. Zawiszy 25 07.12.2018 15:46:49 07.12.2018 16:03:58 Walki na Towarowej (205)
      93. Sielce POLITECHNIKA 131 09.12.2018 09:59:55 09.12.2018 10:35:07 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (238)
      94. Metro Politechnika Metro Ratusz Arsenał M1 09.12.2018 10:39:13 09.12.2018 10:49:20 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (238)
      95. Metro Ratusz Arsenał Deotymy 23 09.12.2018 10:51:22 09.12.2018 11:18:57 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (238)
      96. WROCŁAWSKA STARE BEMOWO 122 09.12.2018 11:47:51 09.12.2018 12:15:58 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK (238)
      97. MARYNIN Długosza 20 09.12.2018 12:58:34 09.12.2018 13:07:40 Daab Witold Karol (18)

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 27.05.2018 15:16:11 27.05.2018 15:24:23 24 0 144
      2. 16.09.2018 17:59:26 16.09.2018 18:08:16 24 0 144

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 16.09.2018 16:24:24 16.09.2018 16:39:50 25 0 150
      2. 20.05.2018 20:23:39 20.05.2018 20:35:02 20 1 118